29.01.2024 Tarihli Yerinde sınava girdikten sonra davet alanlar

• Konbuyu başlatan Adminnnnnn
  • Başlangıç tarihi
L

Leon718

HavaPersonel.Com
Hayır doğru başka biseyden bahsetmiyor aynen böyle işliyor sistem
biz mülakata girmeden 2 hafta önce girmiş oluyorlar arkadaşın dediğine göre yerinde sınava girmediler mi o zaman bunlar

R

rumay

HavaPersonel.Com
biz mülakata girmeden 2 hafta önce girmiş oluyorlar arkadaşın dediğine göre yerinde sınava girmediler mi o zaman bunlar
Hangi tarihte girilmiş bu sınava bilemem tabi ama dynedte böyle oluyor dynedte sistem bu yanii tarihini bilebilsek keşke sunum ardından pcde sınav ardından sözlü ve bitiyor bukadar eğer yeniysede bak kimseyi yaniltmak istemem onun olayı farklidir ama yine yhm farklı bölüm gelmesin aklınıza belki tanıdığı vardır da eski sistemden girmis olabilir ben dynedin kalktığı düşünmüyorum zaten

A

Adminnnnnn

HavaPersonel.Com
Hangi tarihte girilmiş bu sınava bilemem tabi ama dynedte böyle oluyor dynedte sistem bu yanii tarihini bilebilsek keşke sunum ardından pcde sınav ardından sözlü ve bitiyor bukadar eğer yeniysede bak kimseyi yaniltmak istemem onun olayı farklidir ama yine yhm farklı bölüm gelmesin aklınıza belki tanıdığı vardır da eski sistemden girmis olabilir ben dynedin kalktığı düşünmüyorum zaten
Aynen bak sen doğru biliyosun herşeyi aynı şekilde oldu . Herşeyin başı ****** zaten

R

rumay

HavaPersonel.Com
Aynen bak sen doğru biliyosun herşeyi aynı şekilde oldu . Herşeyin başı ****** zaten
Tecrübeliyim çünkü ne diyorsam o işin içine girince anlayacaksınız arkadaşlar ben çok üzülüyorum böyle hevesle yaziyosunuz ya keşke elimden bisey gelse sadece diyeceğim şu ki girerseniz tutununhep dediğim gibi

L

Leon718

HavaPersonel.Com
Tecrübeliyim çünkü ne diyorsam o işin içine girince anlayacaksınız arkadaşlar ben çok üzülüyorum böyle hevesle yaziyosunuz ya keşke elimden bisey gelse sadece diyeceğim şu ki girerseniz tutununhep dediğim gibi
Dedikleriniz doğruysa tutunmamız mümkün değil gibi bizim elimizde olan bir şey değil yani

A

Adminnnnnn

HavaPersonel.Com
Tanıdık vasıtası hepsi çok üzgünüm yani hayallerim yıkıldı malesef . :(

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
İlk mülakat için benim arkadaşlarımı çağırdılar onlar 1 günde hepsine girdi hatta ilk başta bekleme salonunda sunum yapılmış tgs hakkında daha sonra online bilgisayar sistemi sonra 2 kişi elemişler ardından hemen yüz yüze mülakata aldılar sonra 3 hafta bekledi arkadaşım sonra olumlu sonuç geldi ondan sonra işte bizi çağırdılar biz 2. Partız merve ama hala mesaj gelmedi bana yüzyüze mülakat için hatta biz sınavı bitirdikten sonra iyi akşamlar dediler bize ben şaşırdım
Bu arkadaşınızın ingilizcesi iyi miydi ?

M

marssss

HavaPersonel.Com
Hayır doğru başka biseyden bahsetmiyor aynen böyle işliyor sistem
Online yabancı dil sınavı sonucunuz neticesinde 13.02.2024 tarihinde saat 11:00 'de, başvurmuş olduğunuz pozisyon için yerinde yabancı dil sınavına davetlisiniz. Sistem bilgileriniz eşleştirileceği için sınava geldiğinizde mutlaka kimliğinizi ibraz etmeniz gerekmektedir. Yerinde sınavda başarılı olan adaylarımız ilerleyen tarihlerde kurul mülakatlarına davet edilecektir. TGS Yer Hizmetleri A.Ş. DÜNYA TİCARET MERKEZİ... Bnde yerinde sinava yarin giricem ayni gun mulakat olmasini anlamadim ilerleyen tarihlerde kurul mulakatina cagrilacaksnz diyor mesajda.

📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Online yabancı dil sınavı sonucunuz neticesinde 13.02.2024 tarihinde saat 11:00 'de, başvurmuş olduğunuz pozisyon için yerinde yabancı dil sınavına davetlisiniz. Sistem bilgileriniz eşleştirileceği için sınava geldiğinizde mutlaka kimliğinizi ibraz etmeniz gerekmektedir. Yerinde sınavda başarılı olan adaylarımız ilerleyen tarihlerde kurul mülakatlarına davet edilecektir. TGS Yer Hizmetleri A.Ş. DÜNYA TİCARET MERKEZİ... Bnde yerinde sinava yarin giricem ayni gun mulakat olmasini anlamadim ilerleyen tarihlerde kurul mulakatina cagrilacaksnz diyor mesajda.
Bu mesaj size mi geldi ? Bide ikinci tur girenlerdenmisiniz formunda yanlışlık olup sonra girenler yani

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Bu mesaj size ne zaman geldi ve online sınava ne zaman girmiştiniz acaba ?

M

marssss

HavaPersonel.Com
Bu mesaj size mi geldi ? Bide ikinci tur girenlerdenmisiniz formunda yanlışlık olup sonra girenler yani
25 yada 24 ocakti sanrm online sinava grdim yarin dtm ne yernde sinava gricem gecersem mulakat icin cagiricaklar sanrm ilerleyn gunlerde

K

kessie

HavaPersonel.Com
Bende aynı şekilde yarın 16.00 da gireceğim DTM de online sınava arkadaşlar stres yapmayın bence bu hafta online sınavlar bitecek hızlı dönüşler başlayacaktır dıe tahmin ediyorum

Konuyu okuyanlar;