29.01.2024 Tarihli Yerinde sınava girdikten sonra davet alanlar

• Konbuyu başlatan Adminnnnnn
  • Başlangıç tarihi
📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Bu sene genel eğitim sınıfı yerine birimlere göre sınıf açılcakmış ☺️Normalde herkes aynı eğitimi alıyordu limana gidince dağıtılıyordu herkes artık öyle degil..

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Bu sene genel eğitim sınıfı yerine birimlere göre sınıf açılcakmış ☺️Normalde herkes aynı eğitimi alıyordu limana gidince dağıtılıyordu herkes artık öyle degil..
Bu dediğiniz olay saçma nasıl olucak ki o

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Valla bekleyip göreceğiz şeflerde yalan söylemez herhalde
Hayır tgsde yolcu hizmetlerini alanına giren bir sürü bölüm var bir iki tane olsa anlarımda hepsi için sınıf açmaya kalkıcaklarını zannetmiyorum. Bakalım belli olur yakında dediğiniz gibi

📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Hayır tgsde yolcu hizmetlerini alanına giren bir sürü bölüm var bir iki tane olsa anlarımda hepsi için sınıf açmaya kalkıcaklarını zannetmiyorum. Bakalım belli olur yakında dediğiniz gibi
Evet aynen dediğin gibi bende çok mantıklı bulmadım bakalım belli olur 10 güne

M

marssss

HavaPersonel.Com
Merhaba bugun dtm de sinava girdm sinav oncesi insan k. Konusma yapti.ilk egitim sinifi acilmis suan egitimdelermis.2. Egitim sinifi da1 hafta 10 gun icinde acilacakmis bilgnz olsn.

E

elfelf

HavaPersonel.Com
Merhaba bugun dtm de sinava girdm sinav oncesi insan k. Konusma yapti.ilk egitim sinifi acilmis suan egitimdelermis.2. Egitim sinifi da1 hafta 10 gun icinde acilacakmis bilgnz olsn.
sizin grubun mülakat durumu mu açıklanacakmış, 2.grup dediği siz geç girenler mi. Ben 5 şubatta girmiştim dtm de sınava

M

marssss

HavaPersonel.Com
Inanin bilmiyorum suan egitim sinifi var ve 2. si de 10 gune baslicak dedi bu sekilde kac sinif acilacak ve neye gore oncelikli seciyolar bilmiyorum.bir de eger teliniz kapaliysa yada size mesaj attiklari ara siz cekmeyen bi yerdeysnz ulaslblr oldgnz da mesaj size gelmiyormus bu yuzden teliniz hep cekebilir durumda olsn dedi iyi bi adamdi cok aciklayici konustu sagolsn.

E

elfelf

HavaPersonel.Com
Inanin bilmiyorum suan egitim sinifi var ve 2. si de 10 gune baslicak dedi bu sekilde kac sinif acilacak ve neye gore oncelikli seciyolar bilmiyorum.bir de eger teliniz kapaliysa yada size mesaj attiklari ara siz cekmeyen bi yerdeysnz ulaslblr oldgnz da mesaj size gelmiyormus bu yuzden teliniz hep cekebilir durumda olsn dedi iyi bi adamdi cok aciklayici konustu sagolsn.
mülakat için arayarak da teyit alıyorlar tekrardan sanmıyorum mesaj gelmemiş olsun, teşekkür ederim bilgiler için

M

marssss

HavaPersonel.Com
Rica ederim evet mulakat icin ariolarmis bnde ole okudum .ama yerinde online sinav icin sms bekleyn arkadaslara bilgi olsn.

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Kurul mülakatından sonra olumlu sonuç alanlara arayıp mı bildiriyorlarmış süreciniz olumlu sonuçlandı diye

E

elfelf

HavaPersonel.Com
Kurul mülakatından sonra olumlu sonuç alanlara arayıp mı bildiriyorlarmış süreciniz olumlu sonuçlandı diye
mülakat daveti sms i alanları arayıp mülakata gelip gelmeyeceklerini teyit ediyorlar sanırım öyle yazmışlardı

M

Merve1

HavaPersonel.Com
İlk eğitim sınıfı büyük ihtimalle eski sistemle girenler yoksa daha dönüş olmadı bize

Konuyu okuyanlar;