30 Ocakta Yerinde İngilizce Sınava Girenler

• Konbuyu başlatan SAE
  • Başlangıç tarihi
D

ddduuu

HavaPersonel.Com
arkadaşlar konu başlıklarını görüyosunuz ama konu başlığı dışında hep farklı şeyler konuşuluyor eğer merak ediyosanız bazı şeyleri forum açıp ordan konuşun bilen vs de sizinle paylaşır deneyimi bakın buraya 30 ocakta sınava girenler diye bir başlık açılmış ama konu nerelere gelmiş

S

SSSS

HavaPersonel.Com
arkadaşlar yazılanları okudum ve sanırım 30 ocak tarihinde 'yerinde ingilizce sınavı' na girdikten sonra kimse geri dönüş alamamış. Bu durumun girilen günle alakası yoktur diye düşünüyorum ama geri dönüş alan birisini göremeyince de bir ihtimal diyorum. :/ Umarım en yakın zamanda geri dönüşler olur ve içimizdeki belirsizlik son bulur. Hepimiz için en iyisi, en hayırlısı olsun. 🙏

M

m3rv3b34

HavaPersonel.Com
arkadaşlar yazılanları okudum ve sanırım 30 ocak tarihinde 'yerinde ingilizce sınavı' na girdikten sonra kimse geri dönüş alamamış. Bu durumun girilen günle alakası yoktur diye düşünüyorum ama geri dönüş alan birisini göremeyince de bir ihtimal diyorum. :/ Umarım en yakın zamanda geri dönüşler olur ve içimizdeki belirsizlik son bulur. Hepimiz için en iyisi, en hayırlısı olsun. 🙏
Ben de hiç görmedim 30 ocakta sınava girdim mülakat daveti aldım diyeni ama umutlarım tükendi artık🥺

A

aeo

HavaPersonel.Com
Ben de hiç görmedim 30 ocakta sınava girdim mülakat daveti aldım diyeni ama umutlarım tükendi artık🥺
Bende forum da takip ettigim kadarıyla görmedim hiç😥ne zamana kadar mülakat daveti gelmezse ümidi kesmek lazım

Konuyu okuyanlar;