30 Ocakta Yerinde İngilizce Sınava Girenler

• Konbuyu başlatan SAE
  • Başlangıç tarihi
M

m3rv3b34

HavaPersonel.Com
ben de dtmde yerinde sınava 30 ocakta girdim ve hiçbir dönüş alamadım. forumda da görmedim salı günü girdim dönüş aldım diyeni :/

A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
Bi arkadaş 30 ocak mulakata girmiş arkadaşlar :(
ben de dtmde yerinde sınava 30 ocakta girdim ve hiçbir dönüş alamadım. forumda da görmedim salı günü girdim dönüş aldım diyeni :/

D

ddduuu

HavaPersonel.Com
hepimiz olumsuz muyuz yani

A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
hepimiz olumsuz muyuz yani
Onu bilemem sadece bence ilk bastaa çok iyileri çagrıyorlar mulalattan elenen olursa bi alta döner. Bence sıralama yapıldı kaçıncıyız kaç kişi alınacak buna bağlı.

M

m3rv3b34

HavaPersonel.Com
Onu bilemem sadece bence ilk bastaa çok iyileri çagrıyorlar mulalattan elenen olursa bi alta döner. Bence sıralama yapıldı kaçıncıyız kaç kişi alınacak buna bağlı.
Bu mantığa göre salı günü sınava girenlerin hepsi yedek kadro oluyor öyle bir şey de imkansız sanki ya inşallah öyle değildir

D

ddduuu

HavaPersonel.Com
sınavı geçenlerim hepsini çağrılmaları lazım yani zaten birçok kişi oraya gittiğinde dövme kronik rahatsızlık gibi sebeplerden elendi mülakata bile giremeden bize de bir şans verirler umarım

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
3 şubatta online ingilizceye 5 şubatta online genel yeteneğe girip dönüş alan var mı istanbul için ???

A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
Bu mantığa göre salı günü sınava girenlerin hepsi yedek kadro oluyor öyle bir şey de imkansız sanki ya inşallah öyle değildir
Salı günü girenlerin hepsi niye olsun. Salı giripte oluplu dönüş alanda var.. tüm alımları bitirmeden bence olumsuz mesajı atmazlar.. insanlar ya dövmeden ya sağlıktan bi şekilde eleniyor. Bence böyle sıralama yapıldı seviyene göre. Net sayına göre puana göre

A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
sınavı geçenlerim hepsini çağrılmaları lazım yani zaten birçok kişi oraya gittiğinde dövme kronik rahatsızlık gibi sebeplerden elendi mülakata bile giremeden bize de bir şans verirler umarım
Sınavı geçenlerin hepsini çagırsa, elenenler dışında hala sayı çok fazla olsa napcak.. bence sıralama var.

A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
Salı günü girenlerin hepsi niye olsun. Salı giripte oluplu dönüş alanda var.. tüm alımları bitirmeden bence olumsuz mesajı atmazlar.. insanlar ya dövmeden ya sağlıktan bi şekilde eleniyor. Bence böyle sıralama yapıldı seviyene göre. Net sayına göre puana göre
Deli gibi basvuru olmuş ilan 5 gün kaldı ama herkes bi şekilde duymuş çok basvuru var sınavımız diğerleri kadar iyi geçseydi çoktan çagrılırdık

K

Kevser6

HavaPersonel.Com
yerinde sınavda ordan bilgisayar üzerinden sadece ingilizce sınavına giriyorsunuz kulaklıkları var bilgisayarların 32 soru 40 dk son 7-8 soru listening 2-3 tane paragraf , cümlede anlam soruları vs
Tgs içinde geçerli mi bu acaba

B

Busseeee

HavaPersonel.Com
bende salı günü gireceğim galiba online sınavımızdaki puana göre çağırım yapılıyor çünkü bazıların mülakat bitmiş eğitim için bekleniyor benim online ingilizce başları zordu sonlara doğru dinleme ve paragraf basitti mat ve türkçede basitti galiba ingilizcede çok iyi yapanları öne alıyorlar

Konuyu okuyanlar;