TGS mülakat sonrası süreç

• Konbuyu başlatan drk_br
  • Başlangıç tarihi
A

Ayşeemm

HavaPersonel.Com
Arkadaslar bugun yerinde sınava giren arkadasım soruların asırı zor c1 sevıyesınde oldugunu onlıne yaptıgımızla alakaaı olmadıgonı soyledi sizinkilerde oyle miydi
Benimki zordu açıkcası

Yeezy

Yeezy

HavaPersonel.Com
Bu sınavlara zor diyen bir zahmet havacılık sektöründe çalışmasın, meşgul bile etmesin.

N

nonflying

HavaPersonel.Com
Arkadaslar bugun yerinde sınava giren arkadasım soruların asırı zor c1 sevıyesınde oldugunu onlıne yaptıgımızla alakaaı olmadıgonı soyledi sizinkilerde oyle miydi
İstanbul için mi

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
kendi seviyesi düşük olduğundan ona zor gelmiş olabilir mi? Ben hep ilklerden girdim mülakatlara. Yerinde girdiğim ing sınavı her anlamda daha kolaydı max b2 diyebilirim
Olabılır saanırım benımde gozum korktu 🤷🏼‍♀️

A

AviationADB

HavaPersonel.Com
Bu sınavlara zor diyen bir zahmet havacılık sektöründe çalışmasın, meşgul bile etmesin.
Sınavdaki sorular zor değil zaten. Sadece dil bilgisi veya bazı grammer kalıplarının eğitimi almamış olup, ingilizceyi yurtdışında öğrenenler var. Çoğu girdiğim sektör sınavından aşağı yukarı şu olabilir diye düşünerek yaptım soruları , geçtim. Test sınavının seviyesi a2-b1 aralığında olmalı max. Eleyici olan sözlü ing mülakat olmalı ingilizce konusunda. Sektör ve pozisyon ile ilgili çeviriler, gereklilikler vs sorulabilir. Bu gayet ölçücu olur. B2 ve üstü grammer sınavı yer hizmetleri pozisyonları için gereksiz fazla

O

ozzy

HavaPersonel.Com
ben bugün girdim. online sınavdan çok daha kolaydı. a2-b1 aralığındaydı. isim isim 4 sınıfa ayrıldık. (akademi, eğitim 1, eğitim 2, 2 kişide istihdam) neye göre ayrıldı bilmiyorum.

ayrıca ik'ya sordum eğitim başladı mı diye henüz başlamadı dedi.

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
ben bugün girdim. online sınavdan çok daha kolaydı. a2-b1 aralığındaydı. isim isim 4 sınıfa ayrıldık. (akademi, eğitim 1, eğitim 2, 2 kişide istihdam) neye göre ayrıldı bilmiyorum.

ayrıca ik'ya sordum eğitim başladı mı diye henüz başlamadı dedi.
bu yeni sistemle değerlendirilecek olanların eğitimi başlamamış olabilir. Eski sistemden kalanların ve engelli istihdamın başlamıştır muhtemelen. Başladı eğitim dedikleri o olsa gerek

Konuyu okuyanlar;