Yhm Ist Eğitim Başlangıcı

• Konbuyu başlatan nirvanadakideli
  • Başlangıç tarihi
N

nirvanadakideli

HavaPersonel.Com
Merhabalar, bugün evrakları teslim ettikten sonra aranan var mı eğitim başlangıç tarihi için?

F

flyby

HavaPersonel.Com
Geçen hafta sağlık belgelerinde problem olan bir iki kişiyi göndermişler galiba. Böyle bir olay gördünüz mü sağlık evrağında problem olan ? Bizde yoktu da sabah gitmiştim 10 gibi idtm ye
Merhaba nasıl göndermişler kontrolde mi yoksa eğitimde mi?

H

havacılık99

HavaPersonel.Com
Geçen hafta sağlık belgelerinde problem olan bir iki kişiyi göndermişler galiba. Böyle bir olay gördünüz mü sağlık evrağında problem olan ? Bizde yoktu da sabah gitmiştim 10 gibi idtm ye
Bazı arkadaşlarda problem olmuş. Problem de eksik evrak fln onları getir demişler.
Evrakların da bir eksik olmayan
Sonuçlarında sıkıntı olmayan
Kronik bir rahatsızlığı bulunmayan adaylara onay veriyorlar. Kaşeyi basıyor imzasını atıyor onayladım diyor.

N

nonflying

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bugün eğitim için aranan olursa söyleyebilir mi

N

nirvanadakideli

HavaPersonel.Com
Bazı arkadaşlarda problem olmuş. Problem de eksik evrak fln onları getir demişler.
Kronik bir rahatsızlığı bulunmayan adaylara onay veriyorlar. Kaşeyi basıyor imzasını atıyor onayladım diyor.
bana kaşe ve imza vs atmadı sadece evraklarımı aldı sanırım olumsuz...

T

turkceoabt99

HavaPersonel.Com
Kronik bir rahatsızlığı bulunmayan adaylara onay veriyorlar. Kaşeyi basıyor imzasını atıyor onayladım di

bana kaşe ve imza vs atmadı sadece evraklarımı aldı sanırım olumsuz...
Saçmalamayın herkese denk gelen doktor farklı sabit bir doktorları yok. O an problem olsa sizi sorgulardı kenara notlar alırdı eğer bunlar olmadıysa sıkıntı yok

C

Ccc

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bugün eğitim için aranan olursa söyleyebilir mi
Dün aramışlardı beni çarşamba eğitime gelir misiniz diye onayladım bende ama saat bilgisini vermediler sanırım 8 de orda olmam gerekiyor diye düşünüyorum

N

nonflying

HavaPersonel.Com
Dün aramışlardı beni çarşamba eğitime gelir misiniz diye onayladım bende ama saat bilgisini vermediler sanırım 8 de orda olmam gerekiyor diye düşünüyorum
Kaçta aradılar dün sizi ve evrakları dün mi vermiştiniz

F

flyby

HavaPersonel.Com
Merhaba beni şuan aradılar yarın eğitime başlayabilir misiniz diye sordular, sabah 8de idtmde olun dediler

C

Ccc

HavaPersonel.Com
Tamamdır teşekkür ederim

J

jaby

HavaPersonel.Com
Herkese selamlar,
TGS YHM için 1 Mart'ta evraklarımı teslim ettim çalıştığım için 15 Mart itibari ile başlayabilirim dedim. Bana telefonunuz açık olsun ulaşabilelim 15 Marttan sonra sizi arayacağız dediler. Doktor da dahil olmak üzere tüm aşamalardan geçtim evraklarımı da eksiksiz verdim ama mart ayı bitti nisan devam ediyor hala aranmadım. Bir tahmini olan veya sebebini öğrenebileceğim bir iletişim numarası konusunda yardımcı olabilecek var mı? @admin

K

Kübrabdr

HavaPersonel.Com
Merhaba sözlü mülakata ne zaman girmiştiniz acaba

Konuyu okuyanlar;