Yerden Göğe Başarı Mt Programı Hakkında

• Konbuyu başlatan AyH
  • Başlangıç tarihi
A

AyH

HavaPersonel.Com
Bu program ne arkadaşlar ben tam anlayamadım 12 aylık eğitim alıyoruz ve bu süreçte birçok havalimanında çalışma durumumuz var anladığım kadarıyla ama bize sunulanlar kısmı yok bu süreçte maddi destek sağlanıyor mu bi bilgisi olan var mı 1 yıllık eğitim çok ciddi bi süre

lulla

lulla

HavaPersonel.Com
Maddi destek sağlanıyor istasyon istasyon gezdiriyorlar sizi hemen hemen her departmanı öğretiyorlar size gidip cambly bile alıyorlar her şeyinizi düşünüyorlar. Kendinizi geliştirmeniz için çok güzel bir fırsat. duyduğuma göre süreçte sizi şef yapıcaz müdür olacaksınız tarzı vaatlerde bulunuluyor fakat bitince pekte öyle olmuyormuş. kişisel gelişiminiz için tercih edebilirsiniz

• Like
Tepkiler: AyH
L

Lancerick

HavaPersonel.Com
Maddi destek sağlanıyor istasyon istasyon gezdiriyorlar sizi hemen hemen her departmanı öğretiyorlar size gidip cambly bile alıyorlar her şeyinizi düşünüyorlar. Kendinizi geliştirmeniz için çok güzel bir fırsat. duyduğuma göre süreçte sizi şef yapıcaz müdür olacaksınız tarzı vaatlerde bulunuluyor fakat bitince pekte öyle olmuyormuş. kişisel gelişiminiz için tercih edebilirsiniz
Merhaba, ingilizce öğretmenliğinden mezunum. Bu sene kpss çalışmayı düşünüyorum ama bir yandan da küçük bir işte gelir elde etmek istiyorum. Çelebi de part time yolcu hizmetleri memuru olarak çalışmak yorucu olur mu sizce? Maddi olarak getirisi iyi midir bir bilginiz var mı?

lulla

lulla

HavaPersonel.Com
Merhaba, ingilizce öğretmenliğinden mezunum. Bu sene kpss çalışmayı düşünüyorum ama bir yandan da küçük bir işte gelir elde etmek istiyorum. Çelebi de part time yolcu hizmetleri memuru olarak çalışmak yorucu olur mu sizce? Maddi olarak getirisi iyi midir bir bilginiz var mı?
Deneyin derim, KPSS istediğiniz gibi sonuçlanmazsa en azından havacılık gibi sağlam bir sektörde bir yeriniz olmuş olur. Yoruculuğu istasyona göre değişir fakat yaz döneminde illa ki yorulacaksınızdır

Konuyu okuyanlar;