Türk Hava Yolları'ndan Özel Yolcu Salonu Kampanyası

  • Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
  • Öne çıkan konu
Türk Hava Yolları, Miles&Smiles üyelerine özel bir kampanya sunarak, yurtdışı seyahatlerinde İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan Özel Yolcu Salonu'nu bir kez kullanma fırsatı tanıyor. Kampanya, 18 Nisan 2024 tarihinden itibaren 7 Haziran 2024 tarihine kadar gerçekleştirilecek uçuşlar için geçerli olacak.

Uak Kiralama irketleri 20240418 151840 0000

Kampanya kapsamında, Miles&Smiles üyelerine e-posta ile bildirilen ve belirli üyelik numarasına sahip kişilere tek seferlik giriş hakkı veriliyor. Bu hak, sadece salon girişi için kullanılabilirken, Lounge Business kampanya dışında bırakılmıştır. Yolcuların salon girişi sırasında mobil ya da basılı biniş kartlarını göstermeleri ve ihtiyaç halinde kampanya mailini salon görevlilerine ibraz etmeleri gerekmekte.

Ödül biletler de bu kampanyaya dahil olurken, kullanım hakları başka bir kişiye devredilemez ve diğer Türk Hava Yolları kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanyalı biletler, Türk Hava Yolları çağrı merkezinden, online kanallardan, acentelerden ve satış ofislerinden temin edilebilir.

Ayrıca, bu promosyon yalnızca Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli olup, codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değildir.

Türk Hava Yolları, herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutarken, kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ya da kampanyayı iptal etme hakkını da saklı tutuyor.
 

Konuyu okuyanlar;

Üst