TSS Tss Değerlendirme

• Konbuyu başlatan burakkoyuncu0
  • Başlangıç tarihi
B

burakkoyuncu0

HavaPersonel.Com
Merhaba Tss den bugün itibarı ile değerlendirme süreciniz başlatıldı diye mesajlar gelmeye başlamış. Mesaj alan varmı arkadaşlar ?

H

Hasan KARAKAYA

HavaPersonel.Com
Bana da az önce
THY Destek Hizmetleri degerlendirme sureciniz baslatildi. Detaylar e-posta adresinize iletilmistir. Diye mesaj aldım

S

Saruman96

HavaPersonel.Com
arkadaşlar bu mesaj kargo işçiliği için yapılan başvurulara mı geliyor yoksa destek personeli için olanlara mı ?

C

cihangirefe

HavaPersonel.Com
sınava giren var mı

N

noname

HavaPersonel.Com
Destek uzmanının yan hakları ve maaşı nasıl olur fikri olan var mı acaba şirket de pozisyon da yeni olduğundan pek bilgi yok hakkında

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Destek uzmanının yan hakları ve maaşı nasıl olur fikri olan var mı acaba şirket de pozisyon da yeni olduğundan pek bilgi yok hakkında
Valla kimsenin pek bir bilgiisi yok maaşını bilmiyorum ama yan hakları türk hava yolları ile aynı 6 ayını doldurduktan sonra 3 ayda 1 çift maaş ced bilet hakkı filan tssde de var

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Bugün bir çok kişiye destek uzmanı ilanı için e posta gelmiş anlaşılan sınav süreci için

P

Personal

HavaPersonel.Com
Sınavlara girdim çıktım arkadaşlar

T

talhatly61

HavaPersonel.Com
Tss kargo için işe alımlar başladı mı?

A

Abdmr

HavaPersonel.Com
32 tane ingilizce sorusu var 4 tanesi listening di sanırım

A

adersaned

HavaPersonel.Com
sınava girdim İngilizce de listening kısmı kolaydı paragraf soruları vardı grammer ve reading kısmı ortaydı zaten başvuruda b2 seviye istiyorlar seviyeniz b1-b2 arasıysa rahatlıkla yaparsınız

Genel Yetenek kısmı ise bence kolaydı bana kolay geldi sadece zorlayan tarafı verilen süre olabilir bide matematik bilgisi lazım bunun dışında sormak istediğiniz soru varsa yardımcı olurum

Konuyu okuyanlar;