THYTEKNİK Thy Tekni̇k Destek Personel Sınavı

• Konbuyu başlatan ctahaunal
  • Başlangıç tarihi
C

ctahaunal

HavaPersonel.Com
Sınava online girenler yada yerinde giren var mı ? online girenler lise mi önlisans mezunu mu ?

F

Ferhat

HavaPersonel.Com
online girdim lisans mezunuyum

F

Ferhat

HavaPersonel.Com
Mesaj gönderdiler 28 nisanda girdim .Benimki online ingilizce sınaviydı mülakat değil

U

Uzaylı

HavaPersonel.Com
Hocam ben lise mezunuyum sınav merkezinde girdim 9 martda sınavı geçtin nisan mayıs aylarında mülakata davet edilecsin diye mail aldım daha davet edilmedim birde mülakatta nasıl sorular soruyorlar admin veya bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

K

Kll

HavaPersonel.Com
Hocam ben lise mezunuyum sınav merkezinde girdim 9 martda sınavı geçtin nisan mayıs aylarında mülakata davet edilecsin diye mail aldım daha davet edilmedim birde mülakatta nasıl sorular soruyorlar admin veya bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Olumlu mail sınavdan ne kadar süre sonra geldi

U

Uzaylı

HavaPersonel.Com
Martın 9unda girdim 25inde geldi

E

EnesTha

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba banada teknikten mail geldi ingilizce ve genel yetenek için sınava gireceğim şöyleki online nasıl girdiniz birde genel yetenek ve ingilizcede sorular nasıldı? Yardımcı olabilecek var mı?

C

ctahaunal

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba banada teknikten mail geldi ingilizce ve genel yetenek için sınava gireceğim şöyleki online nasıl girdiniz birde genel yetenek ve ingilizcede sorular nasıldı? Yardımcı olabilecek var mı?
size online girceksiniz diye mi mail geldi kardeşim

Konuyu okuyanlar;