THY Destek Hizmetleri - Depo / Kargo İşçisi

• Konbuyu başlatan Leon718
  • Başlangıç tarihi
K

karamaske

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar benide aldılarda öyle ahım şahım bir iş değil verdikleri para 15.5 normal aylığın 3 ayda bir ikramiyesi ile aylık ortalama 18 19 tss iyi değil ama tgs şartları süper yani herhangi bir yere de girseniz az çok bu parayı verirler
Tgs şuan 15.5 veriyor oda aynı şekilde ama 3 ayda bir ikramiyesi ile 20bin yan hakları çok ama
İlk defa tgs'den memnun olan birini görüyorum forumda. 13 bin tl falan aldıklarını belirtiyorlardı. Siz şu an aktif olarak thy destek hizmetlerinde kargo/depo işçisi pozisyonunda mı çalışıyorsunuz?

O

omerse2

HavaPersonel.Com
İlk defa tgs'den memnun olan birini görüyorum forumda. 13 bin tl falan aldıklarını belirtiyorlardı. Siz şu an aktif olarak thy destek hizmetlerinde kargo/depo işçisi pozisyonunda mı çalışıyorsunuz?
Tss den çıktım şuan turkish do&Co firmasında çalışıyorum

O

omerse2

HavaPersonel.Com
Bu saatten sonra kimseyi aramazlar o mülakat bitti.

O

omerse2

HavaPersonel.Com
hocam niye çıktınız özel değilse?
Bı sıkıntısı yok maaşları az geldi. Tabi şey yapmıyorum yargılamaya çalışmıyorum buraya girebilmek için millet çok uğraşıyor ama do&Co firması daha güzel biraz yorucu ama.suan 25 bin den aşağı maaşları yok.
3 ayda bir ekstra bı asgari ücret veriliyor. Ortalama aylık 28 bine denk geliyor
Bayramlarda ekstra birer maaş daha
6 ayda bir yada senede bir thy nin %10 gibi bı Mevla veriliyor yani 60 bin civarı
Akbank çalışıyor oda 6 ayda bir promosyon veriyor yaklaşık 7 8 bin
Vasıfsız elemana kim bu kadar maaş veriyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

karamaske

HavaPersonel.Com
Bı sıkıntısı yok maaşları az geldi. Tabi şey yapmıyorum yargılamaya çalışmıyorum buraya girebilmek için millet çok uğraşıyor ama do&Co firması daha güzel biraz yorucu ama.suan 25 bin den aşağı maaşları yok.
3 ayda bir ekstra bı asgari ücret veriliyor. Ortalama aylık 28 bine denk geliyor
Bayramlarda ekstra birer maaş daha
6 ayda bir yada senede bir thy nin %10 gibi bı Mevla veriliyor yani 60 bin civarı
Akbank çalışıyor oda 6 ayda bir promosyon veriyor yaklaşık 7 8 bin
Vasıfsız elemana kim bu kadar maaş veriyor?
Allah'tan belamı mı istiyim.😄
Si...seler bile sesimi çıkarmam
+ Ocaktan sonra en düşük maaşları 30 bin olucak daha ne isterim.
Do&co da thy nin değil mi hocam? Hem tss girip sonra ordan çıkıp aynı zaman aralığında thy nin diğer istirakine hemen nasıl geçiş yaptınız :D do&co da ne iş yapıyorsunuz bu arada? 1 aydır tss den haber bekliyoruz bizde :D

O

omerse2

HavaPersonel.Com
Tss çoğu ya tanıdık manidik sokuyorlar yada aracılar var.
Yemin ederim ki sadece amcaoğlu tss firmasında almadılar. İlk önce ama 7 sene Koç üniversitesi Hastanesi'nde çalıştığım için ve yer yıkama makinalarının hepsinin sertifikaları olduğu için 1 tık önde başlıyosun. Koç üniversitesi denince iyi bı yer diye görünüyor. Aslında öyle değil ama neyse adı var.
Tss yi beğenmedim. Bu kadar başka bir şey yok..o maaşı ben tekstilde de alırım makinaciyim ustayım.
Fabrikalarda da alırım hemde vardiyasız. 20 bin çok bı maaş değil normal. Şu zamanda zaten ne kadar çalışırsan o kadar para. 8 saat çalışıp haftanın 6 günü üstelik vardiyalı calisiyoraan ortalama 15 en baba 17 bin alırsın.
Ben evliyim. Kiracıyım
Bu para beni kurtarmaz.
Fabrikada 12 saat çalışırım hafta sonu tatilimi yaparım yada ek iş kovalarim durumuma göre. daha iyi.
Ama do&Co çok cazip geldi bana ek iş yapmamada başka başka firmalarada girmeyi düşünmüyorum dahada.
Ömür boyu çıkmam Allah izin verirse.

O

omerse2

HavaPersonel.Com
Bide şöyle birşey var nerde başlarsan başla ne iş yaparsan yap. Seveceğiniz işi yapın. Maaşı ne olursa olsun. Göreceksinizki ileride başlayacağınız yerde nerelere gelmişsiniz.
Şartları siz oluşturacaksiniz. Ben patrona muhtaç değilim. O bana muhtaç. Herşeyi kovalamayin 1 kere kovalayin işinizi sağlam dahada bakmayın arkanıza böyle forumlarda yada istihdam ofislerinde. İş ilanlarına bakarsanız sizi her zaman cezvedecek. O işe meyillendiricek.

O

omerse2

HavaPersonel.Com
Bana iş çok onlara işçi çok. Sıkıntı yok.
Ama durdugunuz yerde durun benim fikrim

U

Uzman

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba 23.11 de mülakata girip haber alan var mı acaba

K

karamaske

HavaPersonel.Com
Merhaba, mülakattan 45 gün sonra kargo/depo (beden işçisi) pozisyonu için bugün olumsuz maili gelmiş. Diğer arkadaşlara başarılar dilerim.

" Sayın xxx

Öncelikle sizleri tanımaktan dolayı duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek ister, davetimizi kabul edip mülakat süreçlerimize katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yapılan mülakat ve değerlendirmeler neticesinde istihdam sürecinizin olumlu değerlendirilemediğini bildiriyoruz.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, kariyer hayatınızda başarılar dileriz."

Saygılarımızla,

admin

admin

Admin
Moderatör
Merhaba, mülakattan 45 gün sonra kargo/depo (beden işçisi) pozisyonu için bugün olumsuz maili gelmiş. Diğer arkadaşlara başarılar dilerim.

" Sayın xxx

Öncelikle sizleri tanımaktan dolayı duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek ister, davetimizi kabul edip mülakat süreçlerimize katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yapılan mülakat ve değerlendirmeler neticesinde istihdam sürecinizin olumlu değerlendirilemediğini bildiriyoruz.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, kariyer hayatınızda başarılar dileriz."

Saygılarımızla,
Hakkınızda hayırlısı olsun.

O

onemaus

HavaPersonel.Com
ABİ ****** çok dönüyorr en azından maaşlar iyi diye herkez kendı tanıdıklarını sokmaya calışıyor

M

Mustafa34

HavaPersonel.Com
Mülakat sonrası kaç gün sonra dönüş yapılıyor bilen yazarsa sevinirim

M

Mustafa34

HavaPersonel.Com
32 gün oldu hayla mülakat sonucu açıklanmadı 45 günmü olması gerekiyor sonuç için bir gün terminal nosundan arandım açamadım diye inşallah olumsuz olmam tekrar ama ulaşamadım aradım mailde attım bilen varya yardımcı olursa sevinirim

Konuyu okuyanlar;