TGS Yolcu Hizmetleri Sağlık Aşaması

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bu sağlık aşaması zor değil.

"İşe alım işlemlerinde zorunlu olan işbaşı sağlık tetkiklerini (Akciğer Filmi, Solunum Fonk.Test, Tam Kan Sayımı, Açlık Şekeri, Hbsag, İşitme Testi, EKG, İdrar Tahlili) aç karnına yaptırıp tahlil sonuçlarıyla aşağıdaki adreste İşbaşı Muayenesine katılımınız rica olunur."

geçmiş dönemlerde istenilen sağlık tetkikleri..
İşitme testinin kriteri nedir acaba? Daha önce yaptırdığım zaman hafif derecede işitme kaybı olarak doktor not düşmüştü.

D

Dreamer35

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bu sağlık aşaması zor değil.

"İşe alım işlemlerinde zorunlu olan işbaşı sağlık tetkiklerini (Akciğer Filmi, Solunum Fonk.Test, Tam Kan Sayımı, Açlık Şekeri, Hbsag, İşitme Testi, EKG, İdrar Tahlili) aç karnına yaptırıp tahlil sonuçlarıyla aşağıdaki adreste İşbaşı Muayenesine katılımınız rica olunur."

geçmiş dönemlerde istenilen sağlık tetkikleri..
Bu soru icin henüz erken ama öğrenmek icin soruyorum. Ben ocak ayında genel kontrol için kan verdim tam kan sayımı,şeker,hbsag sonuçlarım var e nabızda.Yine de tekrar kan vermem gerekir mi belirli tarih aralığı var mı ?

admin

admin

Admin
Moderatör
Bu soru icin henüz erken ama öğrenmek icin soruyorum. Ben ocak ayında genel kontrol için kan verdim tam kan sayımı,şeker,hbsag sonuçlarım var e nabızda.Yine de tekrar kan vermem gerekir mi belirli tarih aralığı var mı ?
Tarih aralığı belirtilmiyor ancak yine de yeniden almanızda fayda var

M

minikbirhavaci

HavaPersonel.Com
İşitme testinin kriteri nedir acaba? Daha önce yaptırdığım zaman hafif derecede işitme kaybı olarak doktor not düşmüştü.
Ona kurul karar verir bence bu sene daha sıkı diyorlar sağlık konusunda ancak belli de olmaz.

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
Başlık aktif.

M

Merve1

HavaPersonel.Com
Yolcu hizmetleri sağlık raporu yaklaşık kaç lira tutuyor bilen var mı?

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
Arkadaslar doktor enabizdan recetelere bakıyor mu benım kronık hastalıgım yok ama bıkac ay once anksiyete icin antidepresan yazmıstı doktor:/

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
Sağlık raporu istiyorlar diye biliyorum ama yer hizmetleri icinde enabiz bakıyorlar mı yada bu sorun olur mu @admin sanırım sen daha iyi bilirsin

E

Emrecelik

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba, bir kaç güne mülakat sonuçları yavaş yavaş gelecek diye tahmin ediyorum. Mülakata girip olumlu olan adayların sağlık süreci başlayacak ben de dahil. Bu başlık altında sadece sağlık ve sonraki süreçler konuşulmasını rica ederim.
Mülakat sonucunu da mı bekleyeceğiz ? Direkt öğrenemiyor muyuz ordayken

M

marssss

HavaPersonel.Com
Merhaba , tgs yhm icin e nabiza bakiyorlar mı

M

marssss

HavaPersonel.Com
İstanbul için de haftada 8 gün varmış gibi hesap edilip 2 2 2çalış / 2dinlenme sistemi uygulanıyormuş. Sunum yapıldığında söylendi
Yhm memurlugu icin mi grdnz bide e nabiza baktilar mi

Konuyu okuyanlar;