TGS Yolcu Hizmetleri Sağlık Aşaması

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba, bir kaç güne mülakat sonuçları yavaş yavaş gelecek diye tahmin ediyorum. Mülakata girip olumlu olan adayların sağlık süreci başlayacak ben de dahil. Bu başlık altında sadece sağlık ve sonraki süreçler konuşulmasını rica ederim.

M

Merve1

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba, bir kaç güne mülakat sonuçları yavaş yavaş gelecek diye tahmin ediyorum. Mülakata girip olumlu olan adayların sağlık süreci başlayacak ben de dahil. Bu başlık altında sadece sağlık ve sonraki süreçler konuşulmasını rica ederim.
Size kurul sonucu bildirildi mi

İzyy

İzyy

HavaPersonel.Com
Benim daha yerinde sınav sonucum gelmedi

drk_br

drk_br

HavaPersonel.Com
Biri akşam dönüş yapacaklar yazmış ama henüz mülakat sonucu alan olmadı sanırım

admin

admin

Admin
Moderatör
Sadece konu ile ilgili yazalım arakdaşlar

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
Size kurul sonucu bildirildi mi
Hayır daha bugün girdim mülakata. Ama benden önceki hafta girenler de olduğu için onlara yavaştan gitmeye başlar sonuçlar. Konuyu o yüzden açtım.
Biri akşam dönüş yapacaklar yazmış ama henüz mülakat sonucu alan olmadı sanırım
Büyük ihtimalle yerinde sınav için demiştir. Keza ya akşam ya da ertesi gün olumlu sonuç alanları duydum.

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
sadece özel florya dan mı alıyoruz sağlık raporunu bilginiz var mı? / Bir de havacılık mezunlarının hali hazırda sağlık raporu var. Bölüme girmeden önce almıştık. O geçerli olur mu yenisini mi isterler illa? Bilgisi olan var mı

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
sadece özel florya dan mı alıyoruz sağlık raporunu bilginiz var mı? / Bir de havacılık mezunlarının hali hazırda sağlık raporu var. Bölüme girmeden önce almıştık. O geçerli olur mu yenisini mi isterler illa? Bilgisi olan var mı
Toplu Mülakatta bu soru sorulmuştu birisi tarafından. Yine de bizim belirlediğimiz sağlık kuruluşundan rapor almanız gerekecek cevabı alındı. Lakin şunu anladım ki istasyondan istasyona çok değişiyor kurallar. Mesela ben Antalya istasyonunda başlayacağım çift maaş direk işleme alınacakmış ve 2 gün tatil varmış. O yüzden istasyona dikkat etmekte fayda var.

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
Toplu Mülakatta bu soru sorulmuştu birisi tarafından. Yine de bizim belirlediğimiz sağlık kuruluşundan rapor almanız gerekecek cevabı alındı. Lakin şunu anladım ki istasyondan istasyona çok değişiyor kurallar. Mesela ben Antalya istasyonunda başlayacağım çift maaş direk işleme alınacakmış ve 2 gün tatil varmış. O yüzden istasyona dikkat etmekte fayda var.
Anladıım teşekkür ederim. Bir de Antalya dönemlik diye biliyorum belki ondan hemen başlatmış olabilirler mi çift maaşa?

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
İstanbul için de haftada 8 gün varmış gibi hesap edilip 2 2 2çalış / 2dinlenme sistemi uygulanıyormuş. Sunum yapıldığında söylendi

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Yeniden istenilen sağlık tetkiklerini yaptırmanız gerekiyor. Sağlık aşamasına gelirseniz TGS nin anlaşmalı olduğu hastanelerden yaptırabilirsiniz fiyat bakımından makul oluyor anlaşmalı yerler özel florya hastaneside anlaşmalı tgs ile orası uyguna yapıyor istenilen testleri oraya yaptırabilirsiniz

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
Yeniden istenilen sağlık tetkiklerini yaptırmanız gerekiyor. Sağlık aşamasına gelirseniz TGS nin anlaşmalı olduğu hastanelerden yaptırabilirsiniz fiyat bakımından makul oluyor anlaşmalı yerler özel florya hastaneside anlaşmalı tgs ile orası uyguna yapıyor istenilen testleri oraya yaptırabilirsiniz
Teşekkür ederim. Çok detaylı bakılıyor mu kronik hastalık harici böyle ufak tefek şeylerden eliyorlar mı bilginiz var mı?

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Teşekkür ederim. Çok detaylı bakılıyor mu kronik hastalık harici böyle ufak tefek şeylerden eliyorlar mı bilginiz var mı?
Kronik rahatsızlığınız onların istediği işe giriş testlerinde belli olmaz çünkü detaylı sağlık taramasına girmiyorsunuz kurul mülakatında soruyorlarmış zaten kronik rahatsızlığı olan lütfen bildirsin diye bildirmezsenize iş yeri hekimi e nabızınızdan görür zaten varsa bir tanı şeker tiroid falan bunları sorun ediyorlarmış galiba ama tam detaylı bilmiyorum. Çok ufak tefek şeylerin sorun olcağını zannetmiyorum

M

minikbirhavaci

HavaPersonel.Com
Kronik rahatsızlığınız onların istediği işe giriş testlerinde belli olmaz çünkü detaylı sağlık taramasına girmiyorsunuz kurul mülakatında soruyorlarmış zaten kronik rahatsızlığı olan lütfen bildirsin diye bildirmezsenize iş yeri hekimi e nabızınızdan görür zaten varsa bir tanı şeker tiroid falan bunları sorun ediyorlarmış galiba ama tam detaylı bilmiyorum. Çok ufak tefek şeylerin sorun olcağını zannetmiyorum
Evet endokrin rahatsızlıklarını sorun edebiliyorlar diye duyum aldım. Bazı ameliyatları vs. sorun etmiyor olabilirler.

M

minikbirhavaci

HavaPersonel.Com
Yenisini isterler. Raporun da süresi olduğu için.

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar bu sağlık aşaması zor değil.

"İşe alım işlemlerinde zorunlu olan işbaşı sağlık tetkiklerini (Akciğer Filmi, Solunum Fonk.Test, Tam Kan Sayımı, Açlık Şekeri, Hbsag, İşitme Testi, EKG, İdrar Tahlili) aç karnına yaptırıp tahlil sonuçlarıyla aşağıdaki adreste İşbaşı Muayenesine katılımınız rica olunur."

geçmiş dönemlerde istenilen sağlık tetkikleri..

Konuyu okuyanlar;