Tgs Yolcu Hizmetleri Memuru Sgk Prim Teyidi İçin Aranan Var Mı?

• Konbuyu başlatan Aviation-747
  • Başlangıç tarihi
A

Aviation-747

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bugün YHM için çalışıp çalışmadığınızı ve sgk priminizin teyidi için arayan oldu mu?

N

nyrtd

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar bugün YHM için çalışıp çalışmadığınızı ve sgk priminizin teyidi için arayan oldu mu?
Neden sgk kaydı var mı yok mu diye soruyorlar bilgi verebilir misiniz

beritanbaturr

beritanbaturr

HavaPersonel.Com
Bugün arama olur mu acaba? Kaç gibi arıyorlar genellikle?

T

TK.

HavaPersonel.Com
Neden sgk kaydı var mı yok mu diye soruyorlar bilgi verebilir misiniz
Ön mülakatta bahsettikleri İşbaşı Eğitim Programı kapsamında olmak için son 30 gün içinde SGK ödemeniz yapılmamış olması gerekiyor, onu teyit etmek için soruyorlar.
Bugün arama olur mu acaba? Kaç gibi arıyorlar genellikle?
Mülakat sonrası geri dönüşler için özellikle 16:00 - 19:00 arası telefonlarınız ulaşılabilir olsun demişlerdi. Dün de saat 17:00 gibi aradılar.

E

Emrecelik

HavaPersonel.Com
Ön mülakatta bahsettikleri İşbaşı Eğitim Programı kapsamında olmak için son 30 gün içinde SGK ödemeniz yapılmamış olması gerekiyor, onu teyit etmek için soruyorlar.

Mülakat sonrası geri dönüşler için özellikle 16:00 - 19:00 arası telefonlarınız ulaşılabilir olsun demişlerdi. Dün de saat 17:00 gibi aradılar.
E eğitim için sgk ödemesi yapılmış olması lazım demişsin de. Ödemesi yatmayanlara noluyor yani çalışmayanlar falan

A

ayte

HavaPersonel.Com
yaptıkları dönüş olumlu olumsuz etkiliyor mu acaba

T

TK.

HavaPersonel.Com
E eğitim için sgk ödemesi yapılmış olması lazım demişsin de. Ödemesi yatmayanlara noluyor yani çalışmayanlar falan
"Yapılmamış olması gerekiyor" yazdım.
Sürecin nasıl işleyeceğine dair kesin bir bilgim yok. Tahminimce mülakatı olumlu olup şu an çalışmayanları ilk eğitim grubunda başlatır, çalışanlara işten ayrılmaları için süre tanıyıp sonraki grupta başlatırlar. Tabiki bunlar sadece varsayım.

E

Emrecelik

HavaPersonel.Com
"Yapılmamış olması gerekiyor" yazdım.
Sürecin nasıl işleyeceğine dair kesin bir bilgim yok. Tahminimce mülakatı olumlu olup şu an çalışmayanları ilk eğitim grubunda başlatır, çalışanlara işten ayrılmaları için süre tanıyıp sonraki grupta başlatırlar. Tabiki bunlar sadece varsayım.
Yanlış okumuşum kusura bakma 🫶

• Like
Tepkiler: TK.
B

beklebekleoldum

HavaPersonel.Com
Dün 18.15 gibi beni de aradılar altı aydır herhangi bir işte çalışmışlığım yok onu teyit ettiler. Olumlu olumsuz ne zaman dönüş olacak çok kısa zamanda önümüzdeki günler yapılacak denildi. Ama bu İşbaşı Eğitim programı olay hakkında çok bir bilgim yok daha önceki başlıklarda da iki ay sonrasında işten çıkartabilirler gibi bir şey yazmışlar. Bilmiyorum artık ne olur ekstra bilgisi olan varsa bilgilendirirse iyi olur

A

ayte

HavaPersonel.Com
anladığım kadarıyla sigortası olmayanlara dönüş yapılıyor şu anda

M

Metinsa

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar ben en son online sınava girdim sonra hiç bir şey yok sizce olumsuzmu oldu fikirini nedir acaba

F

Ferhat

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar ben en son online sınava girdim sonra hiç bir şey yok sizce olumsuzmu oldu fikirini nedir acaba
Kanka umudunu kırmak gibi olmasında online mülakatı geçebilenler kurul mülakatına çağırıldılar

F

Ferhat

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar ingilizce kurul mülakatına giren arkadaşlar sizlere mülakat öncesi maaş bilgisi sosyal haklar vs şeyleri içeren bir sunum yapıldımı hiç ?

E

endi

HavaPersonel.Com
Arkadaslar 27 martta sgk dökümünü atmam icin aradılar daha sonra bi dönüş olmadı,bu şekilde aranıp sonra dönüş alan oldu mu olduysa yazabilir mi önemli

Konuyu okuyanlar;