Tgs Yolcu Hizmetleri Eğitim Sonrası Sınav Oluyor Mu? Eğitim Içerikleri Neler?

• Konbuyu başlatan Misafir123
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir123

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba. Eğitim süreci hakkında bilgisi olanlar var mı ne kadar teorik eğitim alıyoruz ne kadar sahada eğitim alıyoruz ve sınav oluyor muyuz eğitim sonunda?

admin

admin

Admin
Moderatör
Her aldığınız eğitim sonrası sınav olur. Sınavlar zor olmaz ancak kalırsanız bir kez daha sınava girme hakkınız olur. Eğitimler ayrı ayrı oluyor bir kaç farklı eğitim alacaksınız örneğin tehlikeli maddeler, kıymetli dökümanlar, yolcu hizmetleri, iş güvenliği, apron gibi limana geçmeniz 23-25 gün arası sürer. Limana geçtiğinizde de eğitiminiz sahada arkadaşlarınızın yardımıyla devam eder.

C

cleverman6

HavaPersonel.Com
Her aldığınız eğitim sonrası sınav olur. Sınavlar zor olmaz ancak kalırsanız bir kez daha sınava girme hakkınız olur. Eğitimler ayrı ayrı oluyor bir kaç farklı eğitim alacaksınız örneğin tehlikeli maddeler, kıymetli dökümanlar, yolcu hizmetleri, iş güvenliği, apron gibi limana geçmeniz 23-25 gün arası sürer. Limana geçtiğinizde de eğitiminiz sahada arkadaşlarınızın yardımıyla devam eder.
Sınavların hepsi test mi oluyor ve ortalama kaç soru

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
eğitim tarihi verilen var mı arkadaslar saglık evraklarını teslim edip??

T

TK.

HavaPersonel.Com
eğitim tarihi verilen var mı arkadaslar saglık evraklarını teslim edip??
Cuma günü sağlık ve işe giriş evraklarını teslim ettim. 2 saat sonra 4 Mart 08:00'de eğitime katılacağımı bildirmek için aradılar.

C

cleverman6

HavaPersonel.Com
Cuma günü sağlık ve işe giriş evraklarını teslim ettim. 2 saat sonra 4 Mart 08:00'de eğitime katılacağımı bildirmek için aradılar.
Mülakata ne zaman girmiştiniz

M

murty

HavaPersonel.Com
Eğitim yeri neresiydi? Avrupa asya?

R

Rumuz@

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba. Eğitim süreci hakkında bilgisi olanlar var mı ne kadar teorik eğitim alıyoruz ne kadar sahada eğitim alıyoruz ve sınav oluyor muyuz eğitim sonunda?
Merhaba ingilizce yerinde sınavı neler soruyorlar acaba

R

Rumuz@

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba İngilizce yerinde sınavda neler soruyorlar bilginiz var mı

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar merhaba İngilizce yerinde sınavda neler soruyorlar bilginiz var mı
Diğer konuları gezerek bilgi alabilirsiniz. Ancak genel olarak herkes online sınav tarzında olduğunu söylüyordu.

Konuyu okuyanlar;