Tgs Yhm İşkursuz Girecek Olanlar

• Konbuyu başlatan ibr.rbrb
  • Başlangıç tarihi
I

ibr.rbrb

HavaPersonel.Com
Aranızda tgs Yhm olumlu dönüş alıp işkur ile alınmayacağı söylenen var mı
Ben tüm evraklarımı verdim ve iep kapsamında girmeyeceğimi söylediler sadece eğitim sınıfın açılmasını bekliyorum henüz bilgi verilmedi
Aynı durumda olan var mı?

R

rumay

HavaPersonel.Com
Ben tüm evraklarımı verdim ve iep kapsamında girmeyeceğimi söylediler sadece eğitim sınıfın açılmasını bekliyorum henüz bilgi verilmedi
Aynı durumda olan yok denecek kadar azdır belkide hic yoktur herkes iep kapsamında giriyor referansınız mi vardı?

I

ibr.rbrb

HavaPersonel.Com
Aynı durumda olan yok denecek kadar azdır belkide hic yoktur herkes iep kapsamında giriyor referansınız mi vardı?
Hayır ama mülakatım iyi geçmişti dHa önce başka bir şirkette bu işi yapmıştım tgs de yaptığım stajdan dolayı olabilir diye düşünüyorum

İŞKUR aslında 2 ay boyunca işi öğrenme sürecinize destek oluyor
Tecrübeli olduğumdan belki beni bu kapsama almayı gerek duymadılar

N

Neithan

HavaPersonel.Com
Ben de aynı durumdayım

A

Aviation-737

HavaPersonel.Com
Ben de işkur desteğinden faydalanmadan girdim. Eğitim için bekle dediler.

R

rumay

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar referansınız var mı yok mu cunku tgs dayısız alım yapmıyor da

Cassian.Andor

Cassian.Andor

HavaPersonel.Com
H

Havamodaci

HavaPersonel.Com
Bende işkursuz girdim. Belgelerimi eksiksiz verdim. Eğitim için aranacaksınız dediler. Ama tam bir tarih vermediler şu anki işimden pazartesi işten çıkış günüm olacak. Bu pazartesi eğitimlerin başlama ihtimali var mıdır?

L

Ladyb

HavaPersonel.Com
şu an çalışıyorum ben de evrakları ve sağlık raporunu istediler. Sizce mevcut işimden ne zaman ayrılmam gerekir?

F

'Fly.

HavaPersonel.Com
27 Şubat Salı Günü Yerinde ingilizce Sınavına girdim Şuana kadar da kurul mülakatı için geri dönüş yapılmadı Daha beklemeli miyim yoksa olumsuz olarak mı düşünmeliyim? Var mı benim gibi 27 Şubatta sınava giren?

R

rumay

HavaPersonel.Com
Diyelim referanssiz girdik kadroya alınma aşamasında işten mi çıkartırlar?
Tgs dışarı alımı kendiliğinden açmaz açtığında da iskurla anlasmistir ve işin içinde iskur varsa eğer bilin ki sizin süreniz dolduğunda sözleşme bittiğinden dolayı çıkarırlar hiç gözünüzün yaşına bakmadan daha önce tgsye iskurla girmis ve 6 ay sözleşmeli çalışmış biri olarak kadroya alınmak istenen personeller olunmustu ama şefler ******** bulun demişlerdi bulan kadroya girdi bulamayana iş çıkışı verildi onun için bende diyorum ki bu iskursuz girenlere referansları vardır onlar sadece önceden bulmuşlardır referanslarıni ondan dolayi bu şekilde olmuştur ben inanmiyorum yok sizi iskursuz başlatacağız diyene ne ye göre kime göre yani anladinizmi aslında varya iskurla olduğunda başvuru falan yapmayacaksın kalsın bunlar boyle ama çoğu insan işin içinde ne işler döndüğünü bilmiyor bunlsr kendi adamlarını alırlar disardan gelen birini anca böyle 3-5 ay çalıştırıp çıkarırlar

📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Tgs dışarı alımı kendiliğinden açmaz açtığında da iskurla anlasmistir ve işin içinde iskur varsa eğer bilin ki sizin süreniz dolduğunda sözleşme bittiğinden dolayı çıkarırlar hiç gözünüzün yaşına bakmadan daha önce tgsye iskurla girmis ve 6 ay sözleşmeli çalışmış biri olarak kadroya alınmak istenen personeller olunmustu ama şefler ******** bulun demişlerdi bulan kadroya girdi bulamayana iş çıkışı verildi onun için bende diyorum ki bu iskursuz girenlere referansları vardır onlar sadece önceden bulmuşlardır referanslarıni ondan dolayi bu şekilde olmuştur ben inanmiyorum yok sizi iskursuz başlatacağız diyene ne ye göre kime göre yani anladinizmi aslında varya iskurla olduğunda başvuru falan yapmayacaksın kalsın bunlar boyle ama çoğu insan işin içinde ne işler döndüğünü bilmiyor bunlsr kendi adamlarını alırlar disardan gelen birini anca böyle 3-5 ay çalıştırıp çıkarırlar
O kadar iyi özetlemişsinki tamda durum bu arkadaşlar kendinize ******** bulmaya çalışın çalışırken

admin

admin

Admin
Moderatör

Böyle bir şey söz konusu olamaz. Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

Arkadaşlar şirketlerin personel alım maliyetleri vardır. Bir adayı işe alırken o adaydan hiçbir şey beklemeden ona aylarca para vermeyi göze alır. Adayı eğitmeye çalışır bu süre içerisinde servis, yemek, eğitim, üniforma bir sürü yan harcamalarını karşılar ve 6 ay boyunca adayı dener. Eğer 6 ay sonunda aday gelişme gösterememişse işten çıkarılır. Ama bu 6 ay boyunca yatan ve hiçbir iş yapmayı bilmeyen adaya şirket dünya para harcamış olur.

DİYECEĞİM O Kİ FİRMALAR HİÇBİR ZAMAN SEBEPSİZ PERSONEL ÇIKARMAZLAR. BU MASRAFA KİMSE GİRMEZ. ÇIKARILACAK PERSONELİ DE ŞEFLER PERSONEL DEĞERLENDİRME TUTANAĞI İLE BELİRLER.

📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Böyle bir şey söz konusu olamaz. Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın.

Arkadaşlar şirketlerin personel alım maliyetleri vardır. Bir adayı işe alırken o adaydan hiçbir şey beklemeden ona aylarca para vermeyi göze alır. Adayı eğitmeye çalışır bu süre içerisinde servis, yemek, eğitim, üniforma bir sürü yan harcamalarını karşılar ve 6 ay boyunca adayı dener. Eğer 6 ay sonunda aday gelişme gösterememişse işten çıkarılır. Ama bu 6 ay boyunca yatan ve hiçbir iş yapmayı bilmeyen adaya şirket dünya para harcamış olur.

DİYECEĞİM O Kİ FİRMALAR HİÇBİR ZAMAN SEBEPSİZ PERSONEL ÇIKARMAZLAR. BU MASRAFA KİMSE GİRMEZ. ÇIKARILACAK PERSONELİ DE ŞEFLER PERSONEL DEĞERLENDİRME TUTANAĞI İLE BELİRLER.
Admin havacılık sektöründe çalışmadığın halde sürekli varsayımlarda bulunuyorsun biz bu işin içinde olduğumuz için biliyoruz neyin ne olduğunu geçen senelerde hiç mi duymadın bu mevzuyu

Konuyu okuyanlar;