Tgs Ramp Operasyon Memuru Olumlu Geldi̇

• Konbuyu başlatan Fonola
  • Başlangıç tarihi
F

Fonola

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba az önce ramp operasyon memuru için olumlu geldi ama 21 mayısta eğitim başlıyorlar diyorlar. İhbar süresi var 28 gün nasıl olacak tolerans gösterirler mi ya da ileri bir tarihe yeni sınıf açarlar mı ?

E

ezggi

HavaPersonel.Com
Selamlar arkadaşlar, 29 Nisan’da kurul mülakatına girmiştim yolcu hizmetleri için. Şimdi olumlu olduğuna dair mesaj aldım. Sağlık tetkiklerinin de olumlu olması sonucunda 21 Mayıs’ta eğitimler başlıyormuş. Olumlu olan arkadaşları da kutlarım, hakkımızda hayırlısı olsun :)

A

Apollo

HavaPersonel.Com
Selamlar arkadaşlar, 29 Nisan’da kurul mülakatına girmiştim yolcu hizmetleri için. Şimdi olumlu olduğuna dair mesaj aldım. Sağlık tetkiklerinin de olumlu olması sonucunda 21 Mayıs’ta eğitimler başlıyormuş. Olumlu olan arkadaşları da kutlarım, hakkımızda hayırlısı olsun :)
hangi şehir için

E

Emrah67

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba az önce ramp operasyon memuru için olumlu geldi ama 21 mayısta eğitim başlıyorlar diyorlar. İhbar süresi var 28 gün nasıl olacak tolerans gösterirler mi ya da ileri bir tarihe yeni sınıf açarlar mı ?
Siz geçen olumsuz mesaj geldi yazmıştınız o yer hizmetleri için gelmiş değil mi?

F

Fonola

HavaPersonel.Com
Siz geçen olumsuz mesaj geldi yazmıştınız o yer hizmetleri için gelmiş değil mi?
Evet ama bu ramp operasyon memurluğu nasıl olur acaba iyi mi kötü mü bilemiyorum ortam nasıl vs

R

rustcohlex02

HavaPersonel.Com
usta bana da olumlu geldi de, ben arkadaşla beraber aynı gün mülakta girdim ona ne olumsuz ne de olumlu bir mesaj gelmedi. olumsuz olsa bile sms atıyorlar mı acaba

S

Sarı papatya

HavaPersonel.Com
Selamlar arkadaşlar, 29 Nisan’da kurul mülakatına girmiştim yolcu hizmetleri için. Şimdi olumlu olduğuna dair mesaj aldım. Sağlık tetkiklerinin de olumlu olması sonucunda 21 Mayıs’ta eğitimler başlıyormuş. Olumlu olan arkadaşları da kutlarım, hakkımızda hayırlısı

usta bana da olumlu geldi de, ben arkadaşla beraber aynı gün mülakta girdim ona ne olumsuz ne de olumlu bir mesaj gelmedi. olumsuz olsa bile sms atıyorlar mı acaba
30 Nisan mülakatı mıydı sizin ramp mı yoksa yer hizmetleri miydi ?

A

aiiris

HavaPersonel.Com
bende 30 unda girdim mülakata ama herhangi bi mesaj almadım olumlu veya olumsuz

R

rustcohlex02

HavaPersonel.Com
bende 30 unda girdim mülakata ama herhangi bi mesaj almadım olumlu veya olumsuz
forumda birisi 30 nisanda girmiş ve olumsuz mesaj almış usta. heralde eğitim sınıfı doldu ve bir dahaki eğitim sınıfı için çağırıcaklar seni ve benim arkadaşı, ben öyle düşünüyorum. olumsuz olsaydı sms gelirdi çünkü forumdan birisine olumsuz sms gelmiş başta dediğim gibi.

A

aiiris

HavaPersonel.Com
forumda birisi 30 nisanda girmiş ve olumsuz mesaj almış usta. heralde eğitim sınıfı doldu ve bir dahaki eğitim sınıfı için çağırıcaklar seni ve benim arkadaşı, ben öyle düşünüyorum. olumsuz olsaydı sms gelirdi çünkü forumdan birisine olumsuz sms gelmiş başta dediğim gibi
umarım bekleyenler için olumlu bi mesaj gelir 🙏

Savastano

Savastano

HavaPersonel.Com
Eğitim bittikten sonra hemen mi iş başı yapılıyor yoksa bekletiyorlar mı bilen var mı

Konuyu okuyanlar;