TGS İstanbul Yolcu Hizmetleri Memuru 2024

havacilik

havacilik

HavaPersonel.Com
Peki mülakata katılman için tarih ve saat belirtmişler mi ? resim atma şansı varmı?
Sakin olun, sadece tgs kariyer üzerinden 24 saat içinde formu doldurmamız gerektiği yazıyor. 45 dakikada bi form daha dolduruyoruz seminer kurs, engellilik durumu vb dolduruyorsunuz fotoğraf yüklüyorsunuz

E

Enes2456

HavaPersonel.Com
bugün form doldurma mesajı geldi fakat fotoğraf yüklerken vesikalık yüklediğim halde biyometrik değil vesikalık yüklemelisiniz diye hata veriyor . Bilgisi olan var mı

N

navyblue

HavaPersonel.Com
saat vs yazmıyo sadece gerekli bilgileri girdim, fotoğraf yükledim ve açık adres yazdım

E

elfelf

HavaPersonel.Com
hayır sadece tgs sayfasının linkini göndermişler. formu doldurmaya başladığımızda 45 dk içerisinde bilgileri doldurmamız gerektiği bilgisi verilmiş, formu da 24 saat içerisinde doldurmamız gerektiği belirtilmiş. Mesaj TGS den geliyor

E

elfelf

HavaPersonel.Com
ben formu doldurmadım henüz form içeriğini bilmiyorum ama

N

nonflying

HavaPersonel.Com
hayır sadece tgs sayfasının linkini göndermişler. formu doldurmaya başladığımızda 45 dk içerisinde bilgileri doldurmamız gerektiği bilgisi verilmiş, formu da 24 saat içerisinde doldurmamız gerektiği belirtilmiş. Mesaj TGS den geliyor
Bana başvurduğum gün gelmişti ilk gün ama link kısmı açılmıyordu. Ve ben dolduramadım 🥺 şimdi iptal mi oldu @admin

E

elfelf

HavaPersonel.Com
Bana başvurduğum gün gelmişti ilk gün ama link kısmı açılmıyordu. Ve ben dolduramadım 🥺 şimdi iptal mi oldu @admin
bu konuyu bilmiyorum nasıl açılmaz ki link. konuyla ilgili tgs nin sayfasından iletişime geçebileceğin bir numara vardır mutlaka

D

duru deniz

HavaPersonel.Com
fotoğraf yüklemeyi istiyorlar mı daha detaylı bilgi verebilir misiniz form ile ilgili.
Evet önce fotoğraf yüklüyorsun sonra adres bilgileri eğitim iş deneyimlerin bilgisayar ve eğitim kurs staj bilgileri giriyorsun sonunda da vardiyalı çalışabilir misin, herhangi bir hastalık varmı vs evet hayır seçiyorsun gönderiyorsun o kadar.

E

elfelf

HavaPersonel.Com
Evet önce fotoğraf yüklüyorsun sonra adres bilgileri eğitim iş deneyimlerin bilgisayar ve eğitim kurs staj bilgileri giriyorsun sonunda da vardiyalı çalışabilir misin, herhangi bir hastalık varmı vs evet hayır seçiyorsun gönderiyorsun o kadar.
teşekkür ederim bilgiler için. Fotoğraf yüklerken bir sorun oluşuyor mu? 45 dk süresi varmış endişeliyim o yüzden

Konuyu okuyanlar;