Tgs İst Yolcu Hizmetleri Memuru Kurul Mülakatı

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
D

duru deniz

HavaPersonel.Com
bu mülakata girenler için değil mi yerinde sınava girenler için değil? Telefon ile arayıp mı sordunuz ?
Yerinde sınavdan sonra da dahil tüm süreçler için geri bildirim olacağı söylendi hayır aramadım oraya gittiğimde söylendi

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
Yerinde sınavdan sonra da dahil tüm süreçler için geri bildirim olacağı söylendi hayır aramadım oraya gittiğimde söylendi
Sizin sınavınız nasıldı seviye cok mu zordu online sınava gore

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar burası kurul mülakatı konusu. Diğer konuları ya yeni başlık açın ya da ilgili başlık altında konuşun.

H

havacılık99

HavaPersonel.Com
Var mı dönüş alan? Özellikle ben gibi kurul sonucu bekleyen arkadaşlarım
Bende yerinde ingilizce sınavına girdim hala haber bekliyorum. Dönüş olacak denildi ama ne kurul için ne de belli bir günden sonra yerinde ingilizce sınavına girenlere dönüş yapılmadı. Bayadır mülakata çağrılmıyor insanlar

N

Nurellamm

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar kurul mülakatı durdu mu kimseden ses çıkmıyor

H

havacılık99

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar kurul mülakatı durdu mu kimseden ses çıkmıyor
Şuanlık durdu gibi gözüküyor. 3 Şubat yerinde ingilizce sınavına girenlerden sonrasına mülakat daveti gelmedi daha diye biliyorum.
Yerinde sınavların bitmesini bekliyor olabilirler.

C

Covilak

HavaPersonel.Com
Şuanlık durdu gibi gözüküyor. 3 Şubat yerinde ingilizce sınavına girenlerden sonrasına mülakat daveti gelmedi daha diye biliyorum.
Yerinde sınavların bitmesini bekliyor olabilirler.
2 şubatta yerinde mülakata girdim 9 Şubat kurul daveti almıştım fakat tarihi ertelemek zorunda kaldığımda 12 Şubattan sonrası için uygunluğumu belirtmeme rağmen mülakatım 19 şubata atıldı. Anladığım kadarıyla 12-17 Şubat arası TAHMİNİMCE kurul mülakatı olmadı. O yüzden merak ediyorum bu hafta kurul mülakatı daveti alan var mı ?

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
2 şubatta yerinde mülakata girdim 9 Şubat kurul daveti almıştım fakat tarihi ertelemek zorunda kaldığımda 12 Şubattan sonrası için uygunluğumu belirtmeme rağmen mülakatım 19 şubata atıldı. Anladığım kadarıyla 12-17 Şubat arası TAHMİNİMCE kurul mülakatı olmadı. O yüzden merak ediyorum bu hafta kurul mülakatı daveti alan var mı ?
Süreç uzun ya vardır illaki girenler

H

hihss21

HavaPersonel.Com
ben çarşamba günü mükakata girmiştim. bana çıkarken 2-3 hafta içinde dönüşler yapılır demişti ordaki yetkililerden biri.
bir de biz burdan birbirimize haber veriyoruz ama bu forumdan haberi olmayıp gidip gelen birsürü insan vardır. sadece burda yazanlara göre düşünmemek lazım bence süreci

H

havacılık99

HavaPersonel.Com
ben çarşamba günü mükakata girmiştim. bana çıkarken 2-3 hafta içinde dönüşler yapılır demişti ordaki yetkililerden biri.
bir de biz burdan birbirimize haber veriyoruz ama bu forumdan haberi olmayıp gidip gelen birsürü insan vardır. sadece burda yazanlara göre düşünmemek lazım bence süreci
Yerinde sınava hangi gün girmiştiniz?

H

Havacilikta kariyer

HavaPersonel.Com
Nasıl geçti kurul mülakatın neler sordular

H

hihss21

HavaPersonel.Com
Nasıl geçti kurul mülakatın neler sordular

kendini tanıt
tgs hakkında ne biliyosun
neden bu işe başvurdun bunlar türkçe soruldu
sonra İngilizceye geçtik
kendini 3 kelimeyle ifade et
biryerden hizmet alırken (hastane okul cafe vb.) ne beklersin
seni neden işe alalım