TGS İşbaşı Eğitim Programı Hakkında Bilgisi Olan Var Mı

• Konbuyu başlatan AviationADB
  • Başlangıç tarihi
A

AviationADB

HavaPersonel.Com
Tgs mülakatlarına girip İEP hakkında detaylı bilgi edinen oldu mu? Son 1 ayda sigorta primi yapmayanlara öncelik veriliyorlarmış. İyice hali hazırda işsiz kalmamak için geçici işlerde çalışanlar elecek mi yani. Bu biraz saçma olmaz mı? Nitelik ve yeterlilik çok yeterliyse.

L

Leon718

HavaPersonel.Com
Tgs mülakatlarına girip İEP hakkında detaylı bilgi edinen oldu mu? Son 1 ayda sigorta primi yapmayanlara öncelik veriliyorlarmış. İyice hali hazırda işsiz kalmamak için geçici işlerde çalışanlar elecek mi yani. Bu biraz saçma olmaz mı? Nitelik ve yeterlilik çok yeterliyse.
Valla sektör acımasız büyük ihtimalle öyle olacak. kim kimi koparırsa.

R

R78

HavaPersonel.Com
Hangi bölüm usta ramp için mi

E

Ezgidmrts

HavaPersonel.Com
Öncelik veriyorlarmış değil de işlemleri ve geri dönüşleri diğerlerinden daha hızlı oluyormuş. Yoksa onların çalışanlara göre daha önde olduğu gibi bir olay değil sadece işlemleri daha hızlandırılmış olacakmış öyle söylediler.

R

R78

HavaPersonel.Com
Öncelik veriyorlarmış değil de işlemleri ve geri dönüşleri diğerlerinden daha hızlı oluyormuş. Yoksa onların çalışanlara göre daha önde olduğu gibi bir olay değil sadece işlemleri daha hızlandırılmış olacakmış öyle söylediler.
Hangi görev için ramp için mi öle sölediler yoksa yhm için mi

N

Neithan

HavaPersonel.Com
Hangi işlemler daha hızlı olacakmış anlayamadım? Benim anladığım kadarıyla İEP şartlarını karşılayanlara öncelik vererek istihdam edeceğiz dediler

R

R78

HavaPersonel.Com
Hangi işlemler daha hızlı olacakmış anlayamadım? Benim anladığım kadarıyla İEP şartlarını karşılayanlara öncelik vererek istihdam edeceğiz dediler
Hangi bölüm için ramp mı yhm için mi öle dediler

E

Ezgidmrts

HavaPersonel.Com
Yolcu hizmetleri. Son 1 ayda sigortalı olarak çalışmayanların maaşının yarısı sgk yarısı tgs tarafından verilecekmiş ve buna dahil olan arkadaşların işe başlama süresi vesaire hızlandırılmış olacakmış. Son 1 ay içinde çalışanların önüne geçip diğerlerinin elenmelerine sebebiyet verilmeyecek demek istediğim.

N

Neithan

HavaPersonel.Com
Yolcu hizmetleri. Son 1 ayda sigortalı olarak çalışmayanların maaşının yarısı sgk yarısı tgs tarafından verilecekmiş ve buna dahil olan arkadaşların işe başlama süresi vesaire hızlandırılmış olacakmış. Son 1 ay içinde çalışanların önüne geçip diğerlerinin elenmelerine sebebiyet verilmeyecek demek istediğim.
Anladım ama yine de işe başlama tarihi gecikecek gibi görünüyor ben gibi çalışanların ve SGK primi yatanların

E

Ezgidmrts

HavaPersonel.Com
Anladım ama yine de işe başlama tarihi gecikecek gibi görünüyor ben gibi çalışanların ve SGK primi yatanların
Ben de son 1 ay içinde sigortalıydım fakat bir farkımız olmayacak yinede çok fazla bir gecikme olacağınıda sanmıyorum içinizi ferah tutun bence olumsuz bir şey değil yine de

N

Neithan

HavaPersonel.Com
Ben de son 1 ay içinde sigortalıydım fakat bir farkımız olmayacak yinede çok fazla bir gecikme olacağınıda sanmıyorum içinizi ferah tutun bence olumsuz bir şey değil yine de
Anladım teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

O

ozzy

HavaPersonel.Com
2 aylık deneme süresi oluyor bu süre bittikten sonra isterlerse işten çıkartabilirler. kabul edecek olanlar bunu göze alsın.

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
2 aylık deneme süresi oluyor bu süre bittikten sonra isterlerse işten çıkartabilirler. kabul edecek olanlar bunu göze alsın.
Nasıl yani şimdi bunu kabul etmedik farzedelim ama işe alındık 2 ay deneme süresi bizde olmucak mı ?

L

Leon718

HavaPersonel.Com
o herkes için geçerli sadece iep'den yararlananlar için değil

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
deneme süresi 6 aylık olması lazım 6 ay sonunda kadrolu oluyorsunuz
Hayır deneme süresi 2 ay 6 ayınızı tamamladığınız zamanda size imza attırıyorlar kadroya geçiyorsunuz.

L

Lbj07

HavaPersonel.Com
Hayır deneme süresi 2 ay 6 ayınızı tamamladığınız zamanda size imza attırıyorlar kadroya geçiyorsunuz.
Diyelim gayet memnun kaldılar işimden her türlü kadroya alıyorlar yani doğru mudur? Yoksa her şeyi muntazam yapmana rağmen alınmama ihtimali de var mı?

O

ozzy

HavaPersonel.Com
deneme süresi 6 aylık olması lazım 6 ay sonunda kadrolu oluyorsunuz
tgs'yi bilmiyorum. işkur aracılığıyla herhangi bir sektörde işe girerseniz eğer 2 ay deneme süreniz olur.

Konuyu okuyanlar;