Tgs için online sınavları kötü geçen ama yerinde sınav daveti alan var mı?

• Konbuyu başlatan Simayybarc
  • Başlangıç tarihi
S

Simayybarc

HavaPersonel.Com
Tgs online ing ve genel yetenek sınavları kötü geçen , ingilizcede en az 5-6 yanlış vardır diye şüphe edip yinede yerinde sınav daveti alanlar var mı?

M

mertcan

HavaPersonel.Com
Tgs online ing ve genel yetenek sınavları kötü geçen , ingilizcede en az 5-6 yanlış vardır diye şüphe edip yinede yerinde sınav daveti alanlar var mı?
İyi geçmesine rağmen hala yerinde sınav daveti alamadım.

M

mertcan

HavaPersonel.Com
Yerinde sınava davetlerinde devam ettiğini düşünmüyorum yavaş yavaş olumsuz sms leri atarlar gibi

S

Simayybarc

HavaPersonel.Com
Bu hafta yerinde için sms alanlar vardı

R

rumay

HavaPersonel.Com
ingilizce sınavı iyi gecip genel yetenek sınav kötü geçenler vardı birkaç kişinin ve onlara geri dönüş olmuştu

R

rumay

HavaPersonel.Com
Yerinde sınava davetlerinde devam ettiğini düşünmüyorum yavaş yavaş olumsuz sms leri atarlar gibi
Sürec için uzun demişlerdi diğer sayfalarda yerinde sınavların devam ettiğini yazanlar vardı hatta girenler oluyormuş halen

M

minikbirhavaci

HavaPersonel.Com
Sürec için uzun demişlerdi diğer sayfalarda yerinde sınavların devam ettiğini yazanlar vardı hatta girenler oluyormuş halen
İstanbul da süreç daha uzun galiba. Antalya ve İzmir'de süreç daha hızlı geçiyor gibi.

R

rumay

HavaPersonel.Com
Izmirde role playler oluyormuş galiba istanbulda girenlerden ben hic boyle bisey duymadım sanki banada öyle geldi İstanbul biraz ağır isliyor gibi süreci

admin

admin

Admin
Moderatör
Izmirde role playler oluyormuş galiba istanbulda girenlerden ben hic boyle bisey duymadım sanki banada öyle geldi İstanbul biraz ağır isliyor gibi süreci

Ben böyle bir şey duymadın. Deneyimini aktaran arkadaşlar da böyle şeyler iletmediler.

📍

📍İST 34

HavaPersonel.Com
Ben böyle bir şey duymadın. Deneyimini aktaran arkadaşlar da böyle şeyler iletmediler.
Bende başka bir sayfada gördüm role playler oldugunu deneyimini paylaşmış İzmir de girenler

R

rumay

HavaPersonel.Com
Simdi söyle bisey var ki ilan tecrübeli alıma açılmadı tecrübeli tecrübesiz herkes başvuru yaptı tecrübesi olmayanlar için role play uygulamasini doğru bulmuyorum bence bu role play dediğimiz kısım eğitimde hocayla birebir uygulamalı olarak islenmeli çünkü tecrubesizler sisteme hakim değillerdir egitimde öğretilmelidir

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
Simdi söyle bisey var ki ilan tecrübeli alıma açılmadı tecrübeli tecrübesiz herkes başvuru yaptı tecrübesi olmayanlar için role play uygulamasini doğru bulmuyorum bence bu role play dediğimiz kısım eğitimde hocayla birebir uygulamalı olarak islenmeli çünkü tecrubesizler sisteme hakim değillerdir egitimde öğretilmelidir
İstanbulda böyle bir şey yok

R

rumay

HavaPersonel.Com
Aynen bende hiç duymadım role play olayını ama benim arkadaşım ilan açık değilken referansla gittiğinde ona sen yolcu hizmetleri memurusun bende yolcuyum ben sana geldim beni nasıl yönlendirirsin diye sormuşlar ama bu referansla alımda olmus suan ki alım da değil yani

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar role play diye bir şey yok. Ben yolcuyum beni nasıl yönlendirirsin demek veya bagajınızı şuraya bırakın demek role play değildir.

M

murty

HavaPersonel.Com
Ben dün yerinde inge girdim tabletlerle olan Bugün envanter bide genel yetenek çözdüm Haftaya cumaya mülakat ayarlandı Nası bu kadar hızlı olabiliyor

S

Saruman96

HavaPersonel.Com
24 ocakta online sınava giriyoruz.. ve yerinde davet mesajı almıyoruz.. üstelik 2 hafta olmuş bir bilgi bile verilmiyor.. kimseye ulaşamıyoruz.. gerçekten koskoca yer hizmetleri şirketi için bu durum çok üzücü..

Konuyu okuyanlar;