Tgs harekat memuru

• Konbuyu başlatan Ali veli
  • Başlangıç tarihi
A

Ali veli

Hava Personel
Aktiflik Süresi
4s 22dk
Az önce arandım TGS yer hizmetleri için mülakata cagrildim . Yenibosnadaki merkez için aranan oldu mu?

G

Görkem Patur

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 9dk
Ben de işkurdan ramp için başvuru yaptım bekliyorum

A

Ali veli

Hava Personel
Aktiflik Süresi
4s 22dk
Ne zaman başvuru yapmıştınız
Mart ayında bir başvurum mevcuttu bı de Mayıs ayında açılan ilanada başvuru yapmıştım . Lakin hangi ilana hitaben yeni cagrildim bilmiyorum

N

Neithan

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 3dk
Sadece yolcu hizmetleri memuru olarak mı başvuru yaptınız yoksa ramp işçisi olarak da mı? Veya başka bir pozisyon için başvuruda bulundunuz mu?

A

Ali veli

Hava Personel
Aktiflik Süresi
4s 22dk
Sadece yolcu hizmetleri memuru olarak mı başvuru yaptınız yoksa ramp işçisi olarak da mı? Veya başka bir pozisyon için başvuruda bulundunuz mu?
Her iki ilana başvuru yaptığımı hatırlıyorum da. Ama mülakat için harekat memuru olarak cagrildim mulakata

C

celal

Hava Personel
Aktiflik Süresi
12dk
Az önce arandım TGS yer hizmetleri için mülakata cagrildim . Yenibosnadaki merkez için aranan oldu m
Az önce arandım TGS yer hizmetleri için mülakata cagrildim . Yenibosnadaki merkez için aranan oldu mu?
Ali Bey dün ben de aynı saatte arandım. Mülakatınız var diyip kapattılar nerede olacağını bile söylemediler, tekrar tekrar aradım ama nafile 🙃

admin

admin 

Admin
Moderatör
Mülakatlar normalde yeşilköy'de dünya ticaret merkezinde yapılıyor. Neden yenibosna demişler anlamadım.

A

alialtintas2666

Hava Personel
Aktiflik Süresi
7dk
Merhaba, sizin mezuniyet ve yaşınız nedir acaba. Ben yaştan mi aranmiyorum acaba merak ettim

K

Kerem öztürk 

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 57dk
Mülakata yolcu hizmetleri memurluğu için mi hangi pozisyon için çağırdılar

K

Kerem öztürk 

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 57dk
Mülakatlar normalde yeşilköy'de dünya ticaret merkezinde yapılıyor. Neden yenibosna demişler anlamadım.
Yakın orayaa dünya ticaret merkezi A1 blok kat 1de mülakat ofisi

admin

admin 

Admin
Moderatör
Harekat memurluğu için bugün 40 kadar kişi mülakata girmişler. Sırasıyla form doldurma, dyned, ingilizce mülakat, ik direktörü ile mülakat gerçekleştirmişler.

K

Kerem öztürk 

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 57dk
Harekat memurluğu için bugün 40 kadar kişi mülakata girmişler. Sırasıyla form doldurma, dyned, ingilizce mülakat, ik direktörü ile mülakat gerçekleştirmişler.
40 tan da fazlaydı bence staj görüşmesine gelenlerde vardı dün baya yoğundu insan kaynakları

A

Ali veli

Hava Personel
Aktiflik Süresi
4s 22dk
Dynedde herkes teker teker döküldü . Ama çoğunluk katılanların stajyerdi

A

Ali veli

Hava Personel
Aktiflik Süresi
4s 22dk
Maaş bilgisi verildi pek memenun edici rakam olmayınca sınava girmeden gidenler oldu .

K

Kerem öztürk 

Hava Personel
Aktiflik Süresi
1s 57dk

Konuyu görüntüleyenler