Take Off 101 Ne Zaman Mülakat Haberi Gelecek?

• Konbuyu başlatan yeniyim
  • Başlangıç tarihi
Y

yeniyim

HavaPersonel.Com
İngilizce ve genel yetenek mülakat sözde bugün başlaması gerekiyordu. Herhangi bir bildirim geri dönüş alan var mı?

gunesdogan

gunesdogan

HavaPersonel.Com
Genelde, (istisnai bir durum olmazsa) ilan yayımdan kalktıktan 1 hafta sonra başlanıyor sürece. Belki belirttiğim süreden daha önce veya daha sonra da yapılabilir. Ancak büyük ihtimalle öbür hafta gelmeye başlar.

F

F32

HavaPersonel.Com
Benim başvuru sürecim olumsuz olmuş. Geri dönüş alan var mı benim gibi ? Sebebini de yazmamışlar.

H

Helinimsi

HavaPersonel.Com
Benim başvuru sürecim olumsuz olmuş. Geri dönüş alan var mı benim gibi ? Sebebini de yazmamışlar.
Eklentiler vardı sgk, adli sicil kaydı eğer onları yüklemediyseniz olumsuzdur

M

Mamami

HavaPersonel.Com
Sgk, adli sicil kaydi gibi belgeler basvuru sürecinde yüklenmiyor bende yüklemedim bana sinav linki geldi. Genel yetenek ve ingilizce sinavina giren arkadaslar varsa nasil gecti acaba sinaviniz?

N

nasilbirisimolsun

HavaPersonel.Com
Sgk, adli sicil kaydi gibi belgeler basvuru sürecinde yüklenmiyor bende yüklemedim bana sinav linki geldi. Genel yetenek ve ingilizce sinavina giren arkadaslar varsa nasil gecti acaba sinaviniz?
Sınav güzel geçti ama hâlâ bir geri dönüş almadım bilmiyorum

M

Mamami

HavaPersonel.Com
Mail atilmis sinavi geçenler için belge yüklememiz isteniyor

Z

Zeynp

HavaPersonel.Com
Mail atilmis sinavi geçenler için belge yüklememiz isteniyor
bende olumlu ya da olumsuz geri dönüş bekliyorum ama hala haber yok. Önceki sınav içinde bir gün geç haber vermişlerdi bunda da öyle olabilir mi

M

Mamami

HavaPersonel.Com
bende olumlu ya da olumsuz geri dönüş bekliyorum ama hala haber yok. Önceki sınav içinde bir gün geç haber vermişlerdi bunda da öyle olabilir mi
Sanmiyorum arkadasima da atmislar cunku

I

idkwhattosay

HavaPersonel.Com
bana belge atmalısınız diye mail geldi ama belgeleri atacağım linki iletmediler. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

M

Mamami

HavaPersonel.Com
bana belge atmalısınız diye mail geldi ama belgeleri atacağım linki iletmediler. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
Benim link mailim ilk mailden 3 saat sonra geldi belki sizinki de gelir gelmezse eğer yarin mail atin

Konuyu okuyanlar;