Sunexpress Kabin Memuru Online Sınav

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
E

eaysoy

HavaPersonel.Com
Mülakat Davetiyemi aldım. Merak eden arkadaşlar için görüştüğüm telefon numarasını geri aradım ve ilgili mailin tarafıma iletilmediğini ve aradan gün geçtiğimi söyledim ilgilenip döndüler.

EnglishTeacher

EnglishTeacher

HavaPersonel.Com
Mülakat Davetiyemi aldım. Merak eden arkadaşlar için görüştüğüm telefon numarasını geri aradım ve ilgili mailin tarafıma iletilmediğini ve aradan gün geçtiğimi söyledim ilgilenip döndüler.
1.5 gün sonra bugün 14.30da bana da davet maili gelmiş. Herkesin gönlündeki olur inşallah. Teşekkürler

Y

Yagmurg

HavaPersonel.Com
arkadaslar merhaba bu sabah bana
Sınavın başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Sınav neticesinde Assessment Score: puan almış bulunuyorsun.

Baraj puanı altında kaldıysan bu aşamadan sonra üzülerek seninle devam edemeyeceğiz. Başarılı olman halinde sonraki aşamamıza devam edebilirsin.
maili geldi fakat daha sonrasinda bir sey gelmedi sinavim olumsuz mu gecti? ayni problemi yasayan baska biri var mi acaba
Merhaba sınava ne zaman girdiniz ne kadar süre sonra sınavınız tamamlanmıştır maili geldi? Ben gireli birkaç saat oluyor fakat henüz mail gelmedi. Sınavı bitirme butonu olmadan çıkış yapmak zorunda olunca biraz tedirgin oldum.

S

sunandsea

HavaPersonel.Com
Merhaba sınava ne zaman girdiniz ne kadar süre sonra sınavınız tamamlanmıştır maili geldi? Ben gireli birkaç saat oluyor fakat henüz mail gelmedi. Sınavı bitirme butonu olmadan çıkış yapmak zorunda olunca biraz tedirgin oldum.
Merhaba acaba sınavda sorulan sorular hakkında bilgi verebilir misiniz? Bazı kişilere 2 speaking bazılarına 4-5 tane sorulmuş sanırım. Siz de durum nasıldı ve ne tür sorulardı?

Y

Yagmurg

HavaPersonel.Com
Merhaba acaba sınavda sorulan sorular hakkında bilgi verebilir misiniz? Bazı kişilere 2 speaking bazılarına 4-5 tane sorulmuş sanırım. Siz de durum nasıldı ve ne tür sorulardı?
Merhaba 35 soru vardı. 24 tane test çoğu grammer sorusuydu. Her soru 60 saniye. Geri dönemiyorsunuz. 4 tane listening vardı tek sefer dinleyebiliyorsunuz. 2 tane writing 10 ar dk. Benimkisi 80 kelimelikti. 80 kelimeyi geçmeden diğer soruya geçiş yapamıyorsunuz. 5 tane de speaking sorusu vardı. 30 saniye düşünme süresi daha sonra kaydı başlatıp en az 1 dk konuşmanız gerekiyor.

S

sunandsea

HavaPersonel.Com
Merhaba 35 soru vardı. 24 tane test çoğu grammer sorusuydu. Her soru 60 saniye. Geri dönemiyorsunuz. 4 tane listening vardı tek sefer dinleyebiliyorsunuz. 2 tane writing 10 ar dk. Benimkisi 80 kelimelikti. 80 kelimeyi geçmeden diğer soruya geçiş yapamıyorsunuz. 5 tane de speaking sorusu vardı. 30 saniye düşünme süresi daha sonra kaydı başlatıp en az 1 dk konuşmanız gerekiyor.
Cevap için teşekkür ederim. Peki speaking sorularını hatırlıyor musunuz?

Y

Yagmurg

HavaPersonel.Com
Cevap için teşekkür ederim. Peki speaking sorularını hatırlıyor musunuz?
Bu işi nereden duydunuz, en büyük korkunuz ne, rol modeliniz mentorunuz kim, en çok neyi başarmak istiyorsunuz, bunun için ne yapıyorsunuz sonuncuyu hatırlayamadım maalesef

P

Poyraz

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar gmail de online sınav için gönderilecek olan linki bahsettikleri tarih ve saatte tam olarak gönderiyorlar mi acaba yoksa biraz daha bekletiyorlar mi

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar gmail de online sınav için gönderilecek olan linki bahsettikleri tarih ve saatte tam olarak gönderiyorlar mi acaba yoksa biraz daha bekletiyorlar mi
Gönderirler

T

Trkoguncalis

HavaPersonel.Com
Sınava girdikten sonra ne zaman sonuç mailini aldınız ?

Z

zemo

HavaPersonel.Com
Kişilik envanterini doldurduktan sonra bize ulaşmaları ne kadar sürer?

I

ismaaa10

HavaPersonel.Com
Sunexpress genel çalışma şartları hakkında bilgi verebilecek var mı ? Maaş kaç lira olur ? Base Antalya mı olacak ?

admin

admin

Admin
Moderatör
Sunexpress genel çalışma şartları hakkında bilgi verebilecek var mı ? Maaş kaç lira olur ? Base Antalya mı olacak ?
Base Antalya veya İzmir olacak ancak maaş konusunda pek bilgi yok. Muhtemelen 24-30 arası bir maaştır.

I

ismaaa10

HavaPersonel.Com
Base Antalya veya İzmir olacak ancak maaş konusunda pek bilgi yok. Muhtemelen 24-30 arası bir maaştır.
Teşekkürler adminim <3 Bir tanıdık varmış çalışan, bilgi alırsam yazarım detaylı.

A

Apollo

HavaPersonel.Com
Sınavın tamamlanmıştır.Baraj puanı üzerinde olursa 2. aşama maili gelecek.Baraj puanı altında kaldıysan bu aşamadan sonra üzülerek seninle devam edemeyeceğiz. diye mail geldi.Mail 17.00 de geldi ancak daha henüz envanter maili gelmedi ne kadar sürede geliyor bilgisi olan var mı?olumsuz olursa dönüş yaparlar mı?

P

Phoneix

HavaPersonel.Com
Sınav zorluk seviyesi hangi seviyedeydi acaba ? Bende 20 ekimde başvurdum ve dün mail geldi haftaya cuma sınava gireceğim bilgi verebilir misiniz sınav zorluğu ile ilgili olarak ?

admin

admin

Admin
Moderatör
Sunexpress online sınav test ardından 2 listening, 2 speaking ve 2 writing sorusu oluyor. Writing sorularının her biri için sizden 80 kelime yazmanızı istiyorlar.

Writing sorularından birini hatırlıyorum "İş hayatında mailleşmenin avantaj ve dezavantajları nelerdir, mailleşmek hakkında ne düşünüyorsunuz".

Speaking sorusu ise "Haftasonu izinli olsanız ve bir ünlü ile tanışacak olsanız o kim olurdu, neden, onunla ne konuşurdunuz ?" ,
"Unutamadığınız bir tatili anlatır mısınız".

Toplam 35 soru test soruları 60 saniye ve writing soruları her biri 450 saniye sanırım. Speaking sorularının süresini anlamadım.

Test genelde gramer hatta tamamen gramer odaklı tüm zamanlardan sorular geliyor. Sınava sadece zamanlara çalışarak girerseniz geçersiniz tabiki writing ve speaking sorularını da geçmelisiniz.

P

Phoneix

HavaPersonel.Com
Merhaba bugün SunExpress den ön değerlendirme sınavı geldi ne hakkında olduğunu biliyor musunuz ?

Konuyu okuyanlar;