Sunexpress kabin memuru alımı

O

Ozkan96

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba sunexpress mülakatına giden var mı izmirde mülakata girmek için bekliyorum hala Antalyadalar sanırım mülakat sürecini anlatabilir misiniz ve izmirde çalışmak istiyorum kontenjan dolduysa antalyaya mı gitmek zorundayım ya umarım izmir dolmamıştır bilgisi olan var mı :(
2 gün önce (10.01.2024) İzmir de girdim mülakata bekleme alanında yaklaşık 10 dk bekledikten sonra içeriye aldılar 3 mülakat görevlisi ve 1 stajyer vardı. Oldukça güzel geçti. Hatta bugün itibari ile referanslarımı aramışlar. İzmir için 100 kişi alınacağını söylediler . Kendinizi tanıtın, kabin memurluğu ne görev yapar , şirketimiz hk ne biliyorsunuz , sunexpress havayolları ile daha önce uçtunuz mu , deneyinizi paylaşır mısınız , sizi ne demorize eder, demorize olan uçuş einbinden bi arkadaşınıza nasıl yaklaşırsınız şuanda çalıştığınız firma nasıldır (burada şirketini kötülememek lazım) müdürünüz sizi nasıl lanse eder (önceki iş yerleriniz) gibi sorular soruldu mantıklı cevaplar verip gülümsemeyi eksik etmemenizi tavsiye ediyorum

R

Rankad97

HavaPersonel.Com
Merhaba, aynı şekilde bende bir ileti aldım.
İki şekilde mail iletildi,
Birincisi sınav katılım onayı
İkincisi Ön değerlendirme sorularıydı.
Ön değerlendirme sorularınında kamera ile fotoğrafımı çekince sınava gireceğim zannettim ama çok basit kişisel bilgiler ve panelle ilgili bir anket yapıldı. SMS ve e-mail içeriğinde 17.01.2024 iletilecek vb diyordu ama kafam karıştı. Gidişatta bir yanlışlık mı yaptım? Tecrübeli arkadaşlar beni bilgilendirirse çok sevinirim. Çok istediğim bir işe alım. Herkese başarılar :)

Merhabalar, bende İzmirde gireceğim mülakata 16 Aralıkta :) Antalya idi aslında mülakat yeri sorup İzmir yaptırmıştım kimsede yazmıyor Sun için heyecan tavanda :giggle:
Merhaba bir sorum olacaktı. Ön değerlendirme formundan sonra bir mail gelmesi gerekiyor mu yoksa direk sınav gününde sınav linki geliyor?
Evet belirtilen tarihte geldi her şey size de gelecektir bekleyin

N

nzz

HavaPersonel.Com
2 gün önce (10.01.2024) İzmir de girdim mülakata bekleme alanında yaklaşık 10 dk bekledikten sonra içeriye aldılar 3 mülakat görevlisi ve 1 stajyer vardı. Oldukça güzel geçti. Hatta bugün itibari ile referanslarımı aramışlar. İzmir için 100 kişi alınacağını söylediler . Kendinizi tanıtın, kabin memurluğu ne görev yapar , şirketimiz hk ne biliyorsunuz , sunexpress havayolları ile daha önce uçtunuz mu , deneyinizi paylaşır mısınız , sizi ne demorize eder, demorize olan uçuş einbinden bi arkadaşınıza nasıl yaklaşırsınız şuanda çalıştığınız firma nasıldır (burada şirketini kötülememek lazım) müdürünüz sizi nasıl lanse eder (önceki iş yerleriniz) gibi sorular soruldu mantıklı cevaplar verip gülümsemeyi eksik etmemenizi tavsiye ediyorum
Çok çok teşekkür ederim 🙏 hayırlısı olsun inşallah

O

Ozkan96

HavaPersonel.Com
Umarım size de bol şans diliyorum

U

unique_zer

HavaPersonel.Com
Merhaba,sun express için kesin maas bilgisi olan paylaşabilir mi? Maaş tahminim altında ise ,cagirdiklarinda mülakata gitmeyi düşünmüyorum ama bu konuda kimse paylaşım yapmiyor

Alishka

Alishka

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba,
Hali hazırda bir firmada kabin memuruyum tecrübeliyim ama bu işe başlamadan önce bile sadece sunexi istiyordum thy vs değil 01.19 tarihinde son mülakata katılacağım acaba mülakat deneyimi olan (son sene için) ne gibi sorular yöneltildi sizlere paylaşma şansınız var mı?

N

Nvn

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba ön değerlendirmeden sonra bugün için saat 10.00da ingilizce testi maili gelecek diye sms geldi fakat bu saat oldu mail gelmedi başka yaşayan var mı

admin

admin

Admin
Moderatör
Arkadaşlar merhaba ön değerlendirmeden sonra bugün için saat 10.00da ingilizce testi maili gelecek diye sms geldi fakat bu saat oldu mail gelmedi başka yaşayan var mı
Gelir elbet.

• Like
Tepkiler: Nvn
Y

Yufoza

HavaPersonel.Com
Bugun online sınavı çözüp gönderdim.Tahmini ne zaman açıklanır bilginiz var mı ?

N

nzz

HavaPersonel.Com
eğitim sürecinde otel masrafını sunexpress karşılıyor değil mi biz bir ücret ödemiyoruz?

C

caqix09

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar selam ön değerlendirmede nasıl sorular geliyor bilgisi olan var mı ?

S

silayim

HavaPersonel.Com
Bugün mülakat için arandım ancak İzmir için kontenjanın dolduğunu söylediler, başına gelen var mı?

H

Hunter

HavaPersonel.Com
Merhabalar, süreli sözleşmeli olarak başlayan kontratımız süre sonunda uzatılabiliyor mu? Ya da önümüzdeki sezonda bir daha mı çağırıyorlar? Bu sürec ile ilgili bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi? Suan baska bir sırkette calısıyorum emin olmak istiyorum, simdiden teşekkürler

B

berkayjan

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar,

mülakat aşamasının sonuçları ne zaman açıklanıyor tahminen olumlu/olumsuz?

B

berkayjan

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhaba,
Hali hazırda bir firmada kabin memuruyum tecrübeliyim ama bu işe başlamadan önce bile sadece sunexi istiyordum thy vs değil 01.19 tarihinde son mülakata katılacağım acaba mülakat deneyimi olan (son sene için) ne gibi sorular yöneltildi sizlere paylaşma şansınız var mı?
girdiniz mi mülakata?

H

Hunter

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar,

mülakat aşamasının sonuçları ne zaman açıklanıyor tahminen olumlu/olumsuz?
Uc gun icinde sonuclanmisti benim. Ama araya haftasonu girmisti, sanirim diger bircok adaylara ayni gun icinde veya bir sonraki gun donus yapmislar. Ama her mulakat kendi icinde degerlendirilir, henuz gelmediyse bu olumsuz anlamina gelir diyemem. Umarim istediginiz gibi sonuclanir.

B

berkayjan

HavaPersonel.Com
Uc gun icinde sonuclanmisti benim. Ama araya haftasonu girmisti, sanirim diger bircok adaylara ayni gun icinde veya bir sonraki gun donus yapmislar. Ama her mulakat kendi icinde degerlendirilir, henuz gelmediyse bu olumsuz anlamina gelir diyemem. Umarim istediginiz gibi sonuclanir.
Olumsuz olsa bile olumsuz maili gelse yine okeyim aslında. Belirsizlikten iyidir.

B

berkayjan

HavaPersonel.Com
İnsan kaynaklarında mı çalışıyorsunuz?

Konuyu okuyanlar;