Refrns Kısmı

• Konbuyu başlatan drjust
  • Başlangıç tarihi
D

drjust

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar havacılık genelinde referansın bir önemi oluyor mu yani ne gibi bir avantajı oluyor sonuçta ingilizce ve kurul mülakatlarından geçiyoruz , ama iyi bir referansı olan kişinin avantajı ne olabilir?

E

Ety

HavaPersonel.Com
Ben tgsye ******** kısmına basit bi ******** girdim ama normalde baya önemlidir

L

lifespan

HavaPersonel.Com
Ben tgsye ******** kısmına basit bi ******** girdim ama normalde baya önemlidir
Referansla girdim derken başvuru sürecinde hangi kısımda soruyorlar yada sen başvurduğunda zaten önceden bilgi mi veriliyor benimde tgsde çalışan referanslarım var fakat mülakat dışında bunu belirteceğim bir yer olmadı daha fazla açar mısın?Teşekkürler.

E

Ety

HavaPersonel.Com
Referansla girdim derken başvuru sürecinde hangi kısımda soruyorlar yada sen başvurduğunda zaten önceden bilgi mi veriliyor benimde tgsde çalışan referanslarım var fakat mülakat dışında bunu belirteceğim bir yer olmadı daha fazla açar mısın?Teşekkürler.
Basvuru yaparken ekranda soruyor ya refleri, oraya girdim kişiyi, eski yoneticim falandi. Cok onemli isim degildi yani. Benim icin surec boyle oldu herkes icin ayni olmayabilir. İngilizceniz vs iyiyse alinirsiniz

D

drjust

HavaPersonel.Com
Basvuru yaparken ekranda soruyor ya refleri, oraya girdim kişiyi, eski yoneticim falandi. Cok onemli isim degildi yani. Benim icin surec boyle oldu herkes icin ayni olmayabilir. İngilizceniz vs iyiyse alinirsiniz
Bende ref yok ingilizcem iyi ama , ne yani ingilizcesi iyi olmayan birisi rfrnsı çok sağlam diye işe alınabilir mi?

Konuyu okuyanlar;