Online Ingilizce Video Mülakatı

• Konbuyu başlatan qLenes
  • Başlangıç tarihi
qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
Bana da 2 kez aynı maili gönderdiler. Oldukça yavaş ilerliyor süreç. Diğer konu başlıklarında 3 ay bekleyen olduğunu gördüm.

A

azxra

HavaPersonel.Com
Bana da 2 kez aynı maili gönderdiler. Oldukça yavaş ilerliyor süreç. Diğer konu başlıklarında 3 ay bekleyen olduğunu gördüm.
Acaba hani bu take-off 101 ve take-off jr'a başvuranların da ingilizce mülakatlarını yapıp hepsini bir değerlendirip ona göre mi mail atacaklar herhalde

qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
Bu kadar uzadoğına göre muhtemel..

qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
Süreç devam etmektedir...

M

mf5106

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar geri dönüş geldi bana kurul mülakatı daveti aldım sizde durumlar nedir ?

M

mf5106

HavaPersonel.Com
24 Haziran saat 09.15 sizin?

qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
24 Haziran 08:45

J

junfan

HavaPersonel.Com
kurul mülakatından evvel bir kişilik envanteri testi uygulanacak mı bilgisi olan var mı? süreç takviminde belirtilmişti çünkü

qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
kurul mülakatından evvel bir kişilik envanteri testi uygulanacak mı bilgisi olan var mı? süreç takviminde belirtilmişti çünkü
Evet 6 adımdan oluşuyordu süreç, belki orada belki de önümüzdeki günlerde bu konuda mail gelebilir. THY'ye mail attınız mı?

M

mf5106

HavaPersonel.Com
Kişilik envanteri testi zaten girdiğimiz sınavların sonundaki kişisel yorum soruları değil miydi ben öyle tahmin ediyorum

qLenes

qLenes

HavaPersonel.Com
Kişilik envanteri testi zaten girdiğimiz sınavların sonundaki kişisel yorum soruları değil miydi ben öyle tahmin ediyorum
Test şeklinde oluyor diye düşünüyorum fakat benim girdiğim sınavlarda sadece video mülakatta kişisel yorum sorusuna denk geldim.

J

junfan

HavaPersonel.Com
Evet 6 adımdan oluşuyordu süreç, belki orada belki de önümüzdeki günlerde bu konuda mail gelebilir. THY'ye mail attınız mı?
yok atmadım hocam, ama ben de önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir mail gelebilir diye düşünüyorum sizin gibi

J

junfan

HavaPersonel.Com
değildir hocam, kişilik envanteri testi ayrı oluyor

M

mf5106

HavaPersonel.Com
Tarih revize edildiği hakkında mail geldi bana şimdi 27 hazirana alınmış. benim mülakat

A

azxra

HavaPersonel.Com
ben de revize mail görünmüyor
kişilik envanteri sınavlar gibi hafta sonu olur mail ona gelir
soruları ise sitede gördüğüm kadar "kalabalığa uyum sağlarım" işte buna katılıyorum katılmıyorum tarzında oluyormuş

Konuyu okuyanlar;