Havaş Başvuru

• Konbuyu başlatan kelebek
  • Başlangıç tarihi
Denizeeii

Denizeeii

HavaPersonel.Com
Genel olarak, beyaz yaka yani memurlar için böyle. Belirli havayollarına sabit görevlendirilene kadar vardiya düzeninde bu şekil bir planlama mevcut
Siz hangi istasyonda görev alıyorsunuz?

opsbey

opsbey

HavaPersonel.Com
Siz biliyorsunuzdur o zaman bazılarımiz maaş 28 diyor bazılarımiz 33 hangisi doğru acaba 😂😂
Biliyorum elbet fakat sanal mecralardan ne yazık ki bunun hakkında bilgi vermem etik olmayabilir..
Muayene günü elbette sizlere net bilgi verilecektir. Beklemenizi tavsiye ederim :))

K

kelebek

HavaPersonel.Com
Biliyorum elbet fakat sanal mecralardan ne yazık ki bunun hakkında bilgi vermem etik olmayabilir..
Muayene günü elbette sizlere net bilgi verilecektir. Beklemenizi tavsiye ederim :))
Yükselme var mı yhm de

opsbey

opsbey

HavaPersonel.Com
Kadro var değil mi 5-6 ay sonra
İşe alım süreçlerinden başarıyla geçen ve şirketin beklentilerini istikrarla yerine getiren herkes kadroya dahil olur. Bahsettiğim gibi özverili ve istikrarlı çalışmanızı bu sebeple önerdim. Aksi halde deneme sürecinizi başarısız tamamlayabilirsiniz.

K

kelebek

HavaPersonel.Com
İşe alım süreçlerinden başarıyla geçen ve şirketin beklentilerini istikrarla yerine getiren herkes kadroya dahil olur. Bahsettiğim gibi özverili ve istikrarlı çalışmanızı bu sebeple önerdim. Aksi halde deneme sürecinizi başarısız tamamlayabilirsiniz.
Anladım çok teşekkür ederim

T

Tolgahavaş

HavaPersonel.Com
Akciğer grafisini devlet hastanesinde çektirdim sonuç e nabıza düşer burdan çıktı veremiyoruz dediler bi problem teşkil edermi acaba ?

K

kelebek

HavaPersonel.Com
İstanbul Havalimanında görev alıyorum ben
Merhaba Havaş’ta yhm vardiya sistemi nasıl işliyor ? Bir hafta gece bir hafta gündüz şeklinde mi yoksa 2 sabah 2 akşam 2 gece 2 off şeklinde mi

opsbey

opsbey

HavaPersonel.Com
S
Merhaba Havaş’ta yhm vardiya sistemi nasıl işliyor ? Bir hafta gece bir hafta gündüz şeklinde mi yoksa 2 sabah 2 akşam 2 gece 2 off şeklinde mi
Sorunuza yine bu başlık altında cevap vermiştim. Farklı sorularınız varsa biraz geçmişe giderek sorulmamış veya cevaplanmamışları tespit ederek sorarsanız çok daha yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Saygılar

K

kelebek

HavaPersonel.Com
S

Sorunuza yine bu başlık altında cevap vermiştim. Farklı sorularınız varsa biraz geçmişe giderek sorulmamış veya cevaplanmamışları tespit ederek sorarsanız çok daha yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Saygılar
Aa evet şimdi gördüm kusura bakmayın teşekkür ederim 🙏

Konuyu okuyanlar;