Havaş alım süreci ve insan kaynakları e-mail

• Konbuyu başlatan Personal
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Admin
Moderatör
Öncelikle mülakatım bitti sonuç ne olur bilmiyorum ama kendinizi iyi ifade etmeniz gerekiyor İngilizce sorular kolaydı ama açıklama bekliyorlar 2 kişi vardı mülakatta ikiside yetkili kişiler ve çok tatlılarda çok samimi bir ortam o yüzden gerginliğe gerek yok mülakatı online yapıyorlar bakalım sonuç ne olursa :)
Umarım olumlu sonuçlanır.

M

mersinli

HavaPersonel.Com
Bugünlerde dönüş alan varmı 3 Şubat'ta girdim sınav güzeldi ama dönüş yok iletişim kurabilecegimiz bir mail telefon yokmu acaba bilen yazabilir mi

H

Havadaki_biri

HavaPersonel.Com
Ne gibi sorular sordular kendini tanıt vs gibi mi acaba
Kendini tanıt en son izlediğin film hangi ülkelere gittin böyle sorup anlattığın şeye göre de soru soruyorlar detaylandırıyorlar. Türkçe sorular yolcuların bazı durumları hakkında ne yapardı kendini nasıl motive edersin hedeflerin nedir? Gibi sorular cv ne göre soru soruyorlar

H

Havadaki_biri

HavaPersonel.Com
Bugünlerde dönüş alan varmı 3 Şubat'ta girdim sınav güzeldi ama dönüş yok iletişim kurabilecegimiz bir mail telefon yokmu acaba bilen yazabilir mi
Kendileri dönüş yapıyorlar bende numara felan bulamadım

B

brkn1907

HavaPersonel.Com
Havaş sınav mülakattan 8 9 gün sonra dönüyor arkadaşlar ben sınavdan geçtim mülakata girdim ama giremedim gibi bişey oldu 1 hafta sonra olumsuz geldi

H

Havadaki_biri

HavaPersonel.Com
Havaş beni aradı arkadaşlar mülakatı geçmişim adres teyiti için

B

burakc

HavaPersonel.Com
Kendini tanıt en son izlediğin film hangi ülkelere gittin böyle sorup anlattığın şeye göre de soru soruyorlar detaylandırıyorlar. Türkçe sorular yolcuların bazı durumları hakkında ne yapardı kendini nasıl motive edersin hedeflerin nedir? Gibi sorular cv ne göre soru soruyorlar
Merhaba, öncelikle yeni işiniz hayırlı olsun. Bende yakın zamanda mülakata gireceğim. Mülakat genel olarak ingilizce mi ilerliyor yoksa yarı ingilizce yarı türkçe mi?

H

Havadaki_biri

HavaPersonel.Com
Merhaba, öncelikle yeni işiniz hayırlı olsun. Bende yakın zamanda mülakata gireceğim. Mülakat genel olarak ingilizce mi ilerliyor yoksa yarı ingilizce yarı türkçe mi?
İlk başta nasıl ilerleyeceğini anlatıyorlar. İlk önce Türkçe sonra İngilizce Türkçe kısım ağırlıklı sorularda İngilizcede sizin söylediğiniz cümlelere bağlı konu açıyorlar en son bilgilendirme genel

Konuyu okuyanlar;