Gözen Vize Pasaport Memurluğu

• Konbuyu başlatan endi
  • Başlangıç tarihi
B

brkn1907

HavaPersonel.Com
Maaşlar ayın birinde yatıyor ilk ay 15 bin lira ilk aydan sonra 2500 lira primle 17500 almaya başlıyorsunuz yaklaşık 3000 bin tlde aylık multined carda yatıyor yemek parası mesai ücretleride ayın 15 inde yatıyor
Multinet her geldiğimiz vardiya için mi veriliyor acaba

E

erdogancaptug

HavaPersonel.Com
Merhabalar, haftada kaç gün izin oluyor bilgisi olan var mı? ve bildiğim kadarıyla günde 8 saat çalışma fakat vardiya olayı var gece/sabah/öğlen

B

begumyilbas

HavaPersonel.Com
sadece mezun olanlara mı dönüş yapıyorlar ben hala üniversite öğrencisiyim bi dönüş olmadı

P

parzival25

HavaPersonel.Com
Maaşlar ayın birinde yatıyor ilk ay 15 bin lira ilk aydan sonra 2500 lira primle 17500 almaya başlıyorsunuz yaklaşık 3000 bin tlde aylık multined carda yatıyor yemek parası mesai ücretleride ayın 15 inde yatıyor
ingilizce seviyene göre kademen belirleniyor diyebilirim. dediğin maaş doğru profiler kademesi için ingilizce bilginiz yeterli görülürse interviewer olarak da başlıyabilirsiniz şuan 17.5 maaş 3 prim ile 20.5k maaş alıyorum.

hep gece vardiyası mı oluyor ya da servisi var mı?
her saat için servisi var devamlı gece vardiyası olmuyor. 15 günlük şeklinde açıklanıyor çalışma programın arkadaşlarınla değiştirebiliyorsun. Ve hali hazırda kış sezonuna geçtiğimiz için gece vardiyasına boğmuyolar şuan.

aktif olarak 1 senenin üstünde gözen çalışanıyım sormak istediğiniz sorularınız varsa cevaplayabilirim

A

Alaban

HavaPersonel.Com
Merhabalar,a1 seviye İngilizce herhangi bir artı katar mı? ve airsiderların şartları nasıl? Bilen var mı?

S

selen_elif

HavaPersonel.Com
Begüm hanım bende vize pasaport memuru olmak istiyorum. Acaba rica etsem tam anlaşılır bir şekilde İngilizce sınav ve aşamalarını anlatırmısınız bana gözenden bahsediyorum

S

selen_elif

HavaPersonel.Com
Bende hazırlanıyorum bana İngilizce hangi sorular çıkar dermisiniz

B

brkn1907

HavaPersonel.Com
Başladınız mı? Eğitime ne sordular size acaba dermisiniz
Bişey cıkmıyor kardeşim bagajınızı kendinizmi hazirladiniz? Pasportunuzu görebilirmiyim? Bu soruları Türkçe'ye çevirmeni istiyorlar sadece birde yazılı sınav ama hiç kasmiyorlar mülakata gelen çoğu kişi geciyo personel açığı var

S

selen_elif

HavaPersonel.Com
Çok teşekkür ederim bende internet indirdiğim sorlara çalışıyorum. Çok istiyorum bu işe girmek 4 yıldır başvuru yaptım ama dönüş olmadı. Sonra bir bağlantı buldum ik bana gelin sizi sınava alalım dedi.. bende hazırlanıyorum işte

S

selen_elif

HavaPersonel.Com
Ben gözenle görüştüm bana dediler ki biz b1 değil c1 istiyoruz dediler..rica etsem biri bana açıklarmı

Konuyu okuyanlar;