Ajet Yer Hizmetleri Sınav ve Mülakat Süreci

• Konbuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
admin

admin

Admin
Moderatör
Ajet yer hizmetleri için yolcu hizmetleri memuru değerlendirme süreci başladı. İngilizce sınav, genel yetenek ve kişilik testi adaylara iletildi.

Tecrübeli personel alımlarında baraj yüksek tutulmuyor muhtemelen genel ingilizce barajı 10, genel yetenek barajı 12 şeklinde olacaktır.

Sınavdan başarılı olanlar ingilizce ve kurul mülakatlarına alınacaklar.

Herkese başarılar. Sürece dahil olan adaylar bu başlık altından bilgi paylaşabilir.

Sizce sınav nasıldı ?

A

Avantajpazar

HavaPersonel.Com
Herkese geldi mi sınav? Ben iletişime başvurdum ama mail falan yok. Mail gelenler havalimanında yer işletmeye başvuranlar mı acaba

admin

admin

Admin
Moderatör
Herkese geldi mi sınav? Ben iletişime başvurdum ama mail falan yok. Mail gelenler havalimanında yer işletmeye başvuranlar mı acaba
Sizinki farklı bu başlık yer hizmetleri için açıldı. Siz havacılık sektöründe deneyimli personel ilanına başvuru yapmış olmalısınız. Onun için forumda ayrı başlık var ve sınavlar yapıldı. Yani belki siz uygun görülmemiş olabilirsiniz.

O

okan

HavaPersonel.Com
Yer hizmetleri için başvuru yapmak istiyorum

admin

admin

Admin
Moderatör
Sınava giren bir arkadaşımız genel yeteneğin vakit aldığını, ingilizcenin orta düzey olduğunu iletti. Genel anlamda kolay bir sınav deniliyor.

Girenler nasıl buldu ?

E

Elif nacir

HavaPersonel.Com
Sınav bence oldukça zordu ben açıkçası Tgs nin dynet sınavları tarzında bekliyordum bence b2 hatta bazı sorular c1 seviyesindeydi. Genel yetenek de çok zaman aldı. Fazla zorlayıcı oldu bence. Bekleyip göreceğiz sonuçları

N

name

HavaPersonel.Com
Ben yaptım hem TK hem Ajet başvurdum TK İngilizcesi zordu ajet ise genel kültürü ajet ilava olaraktan da kişilik envanteri sınavı var

E

Elif nacir

HavaPersonel.Com
Ben yaptım hem TK hem Ajet başvurdum TK İngilizcesi zordu ajet ise genel kültürü ajet ilava olaraktan da kişilik envanteri sınavı var
Peki sizce ajet İngilizcesi nasıldı

N

name

HavaPersonel.Com
Anladığım kadarıyla dyndet denen sınav olmıycak diretk sözlü mülakat teşekkür ederim

S

StpVlnc

HavaPersonel.Com
Sınav bence oldukça zordu ben açıkçası Tgs nin dynet sınavları tarzında bekliyordum bence b2 hatta bazı sorular c1 seviyesindeydi. Genel yetenek de çok zaman aldı. Fazla zorlayıcı oldu bence. Bekleyip göreceğiz sonuçları
Merhaba, sınav kaç aşamalıydı ve her aşamada kaç soru vardı?
İngilizce, genel yetenek ve envanter testi mi sadece ?
genel yetenekte kaç soru vardı?
sözel, sayısal ve grafik okuma var mıydı veya ne tarz sorular vardı ?
cevaplayabilirseniz çok sevinirim,
Teşekkürler..

admin

admin

Admin
Moderatör
Merhaba, sınav kaç aşamalıydı ve her aşamada kaç soru vardı?
İngilizce, genel yetenek ve envanter testi mi sadece ?
genel yetenekte kaç soru vardı?
sözel, sayısal ve grafik okuma var mıydı veya ne tarz sorular vardı ?
cevaplayabilirseniz çok sevinirim,
Teşekkürler..
32 ing, 32 genel yetenek, 80 envanter sorusu şeklinde

J

Jb1234

HavaPersonel.Com
Merhaba bem ingilizceye girdim ama sonrasında genel yeteneğe hemen mi giriliyordu belli aralıklarla mı

E

Elif nacir

HavaPersonel.Com
Merhaba bem ingilizceye girdim ama sonrasında genel yeteneğe hemen mi giriliyordu belli aralıklarla mı
Merhaba sınavlar ard ardaydı sırayla önce ingilizce sonra genel yetenek sonrasında da kişilik envanteri vardı

S

StpVlnc

HavaPersonel.Com
Merhaba,
Online sınavdan olumlu olumsuz dönüş alan var mı ?

Konuyu okuyanlar;