Ajet Sosyal Ve Sayısal Bilimler Ingilizce Mülakatında Ne Sordular

• Konbuyu başlatan bumuhamet
  • Başlangıç tarihi
B

bumuhamet

HavaPersonel.Com
Ajet sosyal ve sayısal bilimler ingilizce mülakatında neler soruluyor? Bilgisi olan yanıtlayabilir mi?

B

BeyazBaret

HavaPersonel.Com
günlük konuşma, neler yapmaktan hoşlanırsın, kendinden bahseder misin gibi.

A

afici

HavaPersonel.Com
Ajet sosyal ve sayısal bilimler ingilizce mülakatında neler soruluyor? Bilgisi olan yanıtlayabilir mi?
Benim şöyle oldu: Kendimi tanıtarak başlamamı istediler. Sonra sizin anlattığınız şeyler üzerinden basit şeyler soruyorlar. Amaç çok iyi ingilizceniz olup olmadığını kontrol etmek değil, konuşurken rahat mısınız, öz güvenli misiniz bunu görmek istiyorlar. Grammar ya da vocabulary'den ziyade rahat bir şekilde girildiğinde elemenin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum.

E

eetyh

HavaPersonel.Com
2-3 gün sonra falandı sanırım
Ben 9 gün önce girdim hala dönmediler soruları çözdüğüm için olumlu olacağını düşünüyorum ama araya şimdi bayram falan girecek acaba olumsuz mu :(

E

eetyh

HavaPersonel.Com
Benim şöyle oldu: Kendimi tanıtarak başlamamı istediler. Sonra sizin anlattığınız şeyler üzerinden basit şeyler soruyorlar. Amaç çok iyi ingilizceniz olup olmadığını kontrol etmek değil, konuşurken rahat mısınız, öz güvenli misiniz bunu görmek istiyorlar. Grammar ya da vocabulary'den ziyade rahat bir şekilde girildiğinde elemenin pek mümkün olduğunu düşünmüyorum.
Siz aynı gün içerisinde grup mülakatına girdiniz mi peki

B

BeyazBaret

HavaPersonel.Com
Ben 9 gün önce girdim hala dönmediler soruları çözdüğüm için olumlu olacağını düşünüyorum ama araya şimdi bayram falan girecek acaba olumsuz mu :(
inanın hiçbir fikrim yok, olumsuzluğa kapılmamak lazım. Süreç ne kadar sürecek ne kadar alım yapılacak bir bilgimiz yok sonuçta.

A

afici

HavaPersonel.Com
Siz aynı gün içerisinde grup mülakatına girdiniz mi peki
Evet, ingilizce mulakati olumlu olanlari sirayla grupluyorlar. Grup gerekli sayiya ulastiginda da grup mulakatina giriyorsunuz.

J

Jdjdks

HavaPersonel.Com
Evet, ingilizce mulakati olumlu olanlari sirayla grupluyorlar. Grup gerekli sayiya ulastiginda da grup mulakatina giriyorsunuz.
Siz sayısal dan başvurdunuz ama değil mi çünkü sosyalden takip ettiğim kadarıyla daha kimse geri dönüş almadı fakat bazıları süreci neredeyse bitirdi bile onu merak ettiğim için soruyorum . Mesajımı cevaplarsanız çok sevinirim.

A

AsDAS

HavaPersonel.Com
Sayısal Bilimler ilanında grup mülakatından sonra dönüş alan oldumu

M

merhabalar1

HavaPersonel.Com
TEŞEKKÜRLER 💕❤️🤣👍😁👌😒

S

Srht

HavaPersonel.Com
Grup mülakatına girdiniz mi

Ü

Üye silindi 5158

Bana ulaşabilir misiniz merak ettim sorular sormak istedim neden red geldi inst karatepes1
insta kullanmıyorum. saçma yani grupta benim dediklerim kabul edildi gayet güzel açıklamıştım da sebepleri ama galiba en gür sesi çıkanları seçtiler

B

BeyazBaret

HavaPersonel.Com
insta kullanmıyorum. saçma yani grupta benim dediklerim kabul edildi gayet güzel açıklamıştım da sebepleri ama galiba en gür sesi çıkanları seçtiler
Red cevabını hangi platformdan aldınız? mail, telefon?

Konuyu okuyanlar;