AJET Ajet Sosyal Bilimler Ilanı

• Konbuyu başlatan drjust
  • Başlangıç tarihi
D

drjust

HavaPersonel.Com
Ajet sosyal bilimler ilanından geri dönüş alanlar oldu mu?

gunesdogan

gunesdogan

HavaPersonel.Com
İlan Pazar gününe kadar açık. İlan kapanmadan kimseye bir dönüş olmaz. İlan kapandıktan sonra yaklaşık 1-2 hafta içinde dönüşler olmaya başlar.

F

femme

HavaPersonel.Com
Benim ilanda mezuniyet tarihim yanlış gözüküyor maillere dönen yok. Aynı durumu yaşayan var mı

D

drjust

HavaPersonel.Com
sosyal bilimler hangi birimde görev yapıyor acaba biliyor musunuz?

D

drjust

HavaPersonel.Com
evet ona başvuru yaptım
hemen bir geri dönüş olmuş hakkında hayırlısı olsun bana bir dönüş olmadı hala , mülakatı hangi güne attı mailde nasıl bir bilgi var bilgi verir misin?

S

Srht

HavaPersonel.Com
hemen bir geri dönüş olmuş hakkında hayırlısı olsun bana bir dönüş olmadı hala , mülakatı hangi güne attı mailde nasıl bir bilgi var bilgi verir misin?
ya bana sınava gireceğim dendi çarşamba 12 e kadar vaktim var önce genel yetenek sonra ingilizce

M

Mrnobody

HavaPersonel.Com
ya bana sınava gireceğim dendi çarşamba 12 e kadar vaktim var önce genel yetenek sonra ingilizce
Bizde başvurduk bize gelmedi daha sınav maili falan peyderpey gönderiyorlar yüksek ihtimal

S

Srht

HavaPersonel.Com
bu sınavı geçersem çağıracaklar henüz tarh belli değil

G

gokceb

HavaPersonel.Com
A jet maaş hakkında bilgisi olan var mı şartları nasıldır?

S

Srht

HavaPersonel.Com
merhaba sınava girdiniz mi nasıl geçti ?
Sınav iyi geçti hocam çağırmalarını bekliyorum size mesaj geldi mi benimde arkadaşlarım başvuru yaptı ama onlara da mesaj gelmedi

D

drjust

HavaPersonel.Com
Sınav iyi geçti hocam çağırmalarını bekliyorum size mesaj geldi mi benimde arkadaşlarım başvuru yaptı ama onlara da mesaj gelmediİyi geçme
İyi geçmesine çok sevindim dostum , hayır bana hala bir dönüş olmadı ne mesaj nede mail bekliyoruz bakalım.

Konuyu okuyanlar;