Ajet kabin memuru değerlendirme sonucu için dönüşler

• Konbuyu başlatan Nurayt
  • Başlangıç tarihi
Nurayt

Nurayt

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar online sınav sonrası geri dönüş alan oldu mu acaba? Mülakat için dönüş alanlar burdan paylaşırsa sevinirim

N

Nisan

HavaPersonel.Com
Olumlu olumsuz geri dönüş alan oldu mu?

Nurayt

Nurayt

HavaPersonel.Com
Peki ne zaman açıklanacak bir bilgisi olan var mı?

EnglischLehrer123

EnglischLehrer123

HavaPersonel.Com
Tecrübesiz Kabin Memuru alım/başvuru sayısı belli mi? AJet olarak 2024 yaz sezonu ile ilk etapta 5 uçak ile operasyonlarını kendi ekibiyle gerçekleştirecek diye okudum. Alım sayılarını nasıl etkiler acaba? Sabırsızlıkla şu değerlendirme sonucunu bekliyorum.

C

Cansu34

HavaPersonel.Com
Tecrübesiz Kabin Memuru alım/başvuru sayısı belli mi? AJet olarak 2024 yaz sezonu ile ilk etapta 5 uçak ile operasyonlarını kendi ekibiyle gerçekleştirecek diye okudum. Alım sayılarını nasıl etkiler acaba? Sabırsızlıkla şu değerlendirme sonucunu bekliyorum.
Çok az değilmi ya 5 uçak çok az alım olacaktır o halde

H

Havadanbiri

HavaPersonel.Com
Çok az değilmi ya 5 uçak çok az alım olacaktır o halde
Bende öyle düşünüyorum nasıl planlanıyor, bir uçak için kaç personel düşünülüyor bilmiyorum ama şöyle bir matematik ile max alım hesaplanabilir 3 vardiya dense max bir uçak için 8 saatten ve uçak başına 10 personel desek, bir uçak için max 30 kişi, 5 uçak için 150 kişi yapar
yani kabaca max 150 kişi alımı yapıcak diyebiliriz belki ☹️

G

Gül yilmazal

HavaPersonel.Com
Bende öyle düşünüyorum nasıl planlanıyor, bir uçak için kaç personel düşünülüyor bilmiyorum ama şöyle bir matematik ile max alım hesaplanabilir 3 vardiya dense max bir uçak için 8 saatten ve uçak başına 10 personel desek, bir uçak için max 30 kişi, 5 uçak için 150 kişi yapar
yani kabaca max 150 kişi alımı yapıcak diyebiliriz belki ☹️
Bu calisanlarin off günleri olacak sb lar olacak sb ların sb ları olacak en az 250 kişi alınacak belki 300 kişi

M

mervee

HavaPersonel.Com
Deneyimli kısımdanda alınacağı için mecbur sol kapılara deneyimlilerden alınacak. yarı yarıya yani 4 kişilik bir personelin 2 si deneyimli 2 si deneyimsiz alınabilir.

G

Gül yilmazal

HavaPersonel.Com
Deneyimli kısımdanda alınacağı için mecbur sol kapılara deneyimlilerden alınacak. yarı yarıya yani 4 kişilik bir personelin 2 si deneyimli 2 si deneyimsiz alınabilir.
öncelik tecrübeli olacak çünkü yeni açılan şirketlerde tercrübeli daha öncelikli alınıyor

Berat yeni

Berat yeni

HavaPersonel.Com
Açıklandı arkadaşlar sonuçlar ilk aşamayı geçtiniz mi inşallah herkesin gönlünce olur

E

Emrullah Demir

HavaPersonel.Com
Ajet geri dönüş yaptı olumlu mülakata davet edildim hayırlısı olur inşallah

E

eaysoy

HavaPersonel.Com
Başarılı tamamlayan arkadaşları tebrik ederim. Mülakat planlaması 3 Ay sürecekmiş.

T

Trkoguncalis

HavaPersonel.Com
Dönüş mailleri atılmaya başlandı arkadaşlar bilginize.

G

gorhanka

HavaPersonel.Com
Merhaba arkadaşlar online sınav sonrası geri dönüş alan oldu mu acaba? Mülakat için dönüş alanlar burdan paylaşırsa sevinirim
Merhabalar bana mesaj geldi mailinizi kontrol edin diye sınavım başarılı geçmiş sizlere de mailinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim hayırlı günler diliyorum

H

Havadanbiri

HavaPersonel.Com
Cümleten hayırlı olsun, banada sınavı geçtiniz maili geldi 🙏🏻🤟🏼

Konuyu okuyanlar;