Ajet 6 aralık mülakatı

A

ADBYD

HavaPersonel.Com
Arkadaşlar merhabalar 6 aralıkta mülakata girdim, evrak maili de aldım ancak daha sonra dönüş olmadı o tarihte yada ona yakın tarihlerde başvuran iş teklifi alan, sağlık için çağırılan var mı ?
Sağlık raporu aldınız mı? Ne zaman teslim edeceksiniz? Ben dün aldım perşembe günü teslim edeceğim.

S

Semina

HavaPersonel.Com
Sağlık raporu aldınız mı? Ne zaman teslim edeceksiniz? Ben dün aldım perşembe günü teslim edeceğim.
Almadım da neye göre oluyor bu herkese aynı anda söylemiyorlar mı acaba teklifi kabul ederken yanlış bir şey mi yaptım ya

E

Ekoli

HavaPersonel.Com
iş teklifini kabul ettim ama hala sağlık maili almadım bende

S

Semina

HavaPersonel.Com
Sağlık raporu aldınız mı? Ne zaman teslim edeceksiniz? Ben dün aldım perşembe günü teslim edeceğim
Peki sadece İstanbuldan mı alabiliyoruz seçeneklerde başka iller de var mı ?

A

ADBYD

HavaPersonel.Com
Almadım da neye göre oluyor bu herkese aynı anda söylemiyorlar mı acaba teklifi kabul ederken yanlış bir şey mi yaptım ya
Mail geldiği gibi mail atan herkese sağlık gelmiş. Ertesi gün mail atanlara dönüş olmamış.

A

ADBYD

HavaPersonel.Com
iş teklifini kabul ettim ama hala sağlık maili almadım bende
Bekleyen baya bir kişi var. sağlık için mail atmışlar gelmedi diye yakın zamanda dönüş sağlayacaklar tarzında dönüş sağlanmış.

A

ADBYD

HavaPersonel.Com
Peki sadece İstanbuldan mı alabiliyoruz seçeneklerde başka iller de var mı ?
Shgm sayfasında var. İstanbul’da 16 hastane İzmir’de 2 Ankara’da 1-2 birde Antakya da var diye biliyorum. İzmir’de aldım ben önermem. 4 kişi Ajet için alıyorduk. 11870 sağlık sertifikası için ödedik. Bu shgm tarafından uygulanması gerekiyormuş. Ama daha fazla para almak için herkese ek tahlil tetkik bir şeyler isteyip ekstra ücret alıyorlar. Birde tek günde alamadık ek tahliller yüzünden diğer güne sarkıttılar. İstanbulda Medi*ana Çamlıca hastanesi öğleden sonra hemen veriyormuş. Orayı herkes öneriyor İstanbul’da Ems*y adında bir hastanede İzmir’deki gibi aynı şeyleri yapıyormuş. 15 ile 20 bin arası tutmuş bazı kişilerin. Ek tahliller yüzünden

D

Diktepe

HavaPersonel.Com
Shgm sayfasında var. İstanbul’da 16 hastane İzmir’de 2 Ankara’da 1-2 birde Antakya da var diye biliyorum. İzmir’de aldım ben önermem. 4 kişi Ajet için alıyorduk. 11870 sağlık sertifikası için ödedik. Bu shgm tarafından uygulanması gerekiyormuş. Ama daha fazla para almak için herkese ek tahlil tetkik bir şeyler isteyip ekstra ücret alıyorlar. Birde tek günde alamadık ek tahliller yüzünden diğer güne sarkıttılar. İstanbulda Medi*ana Çamlıca hastanesi öğleden sonra hemen veriyormuş. Orayı herkes öneriyor İstanbul’da Ems*y adında bir hastanede İzmir’deki gibi aynı şeyleri yapıyormuş. 15 ile 20 bin arası tutmuş bazı kişilerin. Ek tahliller yüzünden
Mail geldiği gibi mail atan herkese sağlık gelmiş. Ertesi gün mail atanlara dönüş olmamış.
Mail geldiği gibi cevapladım fakat sağlık için geri dönüş yapmadılar bana

E

Ekoli

HavaPersonel.Com
Peki sadece İstanbuldan mı alabiliyoruz seçeneklerde başka iller de var mı

Bekleyen baya bir kişi var. sağlık için mail atmışlar gelmedi diye yakın zamanda dönüş sağlayacaklar tarzında dönüş sağlanmış.
Kesin olarak bir günde çıkar mı rapor?
Bekleyen baya bir kişi var. sağlık için mail atmışlar gelmedi diye yakın zamanda dönüş sağlayacaklar tarzında dönüş sağlan

E

Ekoli

HavaPersonel.Com
Dediğim gibi med*cal aradım eğer aksi bir şey çıkmazsa 1 günde biter dediler.
Ben de doğan hastanesiyle görüştüm ertesi gün veriyoruz raporu dediler, medicalden ne kadar fiyat aldınız acaba?

B

BA9

HavaPersonel.Com
Merhabalarr :) benimde perşembeydi teslimim ama çok hadtalanınca rica ettim 4 nisana çektiler :) 3 nisanda alıp 4 nisanda teslim edeceğim

A

ADBYD

HavaPersonel.Com
Merhabalarr :) benimde perşembeydi teslimim ama çok hadtalanınca rica ettim 4 nisana çektiler :) 3 nisanda alıp 4 nisanda teslim edeceğim
Geçmiş olsun. Uzun bir süre bekledik. Talihsiz bir zamanda yakalanmışsınız hastalığa. Eğitimde denk gelirsek bize tecrübenizle yardımcı olursunuz 😊

B

BA9

HavaPersonel.Com
Geçmiş olsun. Uzun bir süre bekledik. Talihsiz bir zamanda yakalanmışsınız hastalığa. Eğitimde denk gelirsek bize tecrübenizle yardımcı olursunuz 😊
Ay inşallah denk geliriz 😄

Konuyu okuyanlar;